„Kauno Žalgiris“ išsivežė pergalę iš Vilniaus

Devintuoju laimėjimu šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje džiaugėsi trečioje vietoje žengiantis „Kauno Žalgiris“.

Kauniečiai 15-ojo turo dvikovoje svečiuose po permainingos kovos 1:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“, kurie pralaimėjo visus tris šių metų tarpusavio mačus.

Naujojo stratego Tommi Pikkaraineno debiutiniame susitikime A lygoje sostinės komanda pirmoji susikūrė geriausią progą pasižymėti. 9-ąją minutę Lajo Traore iššoko prieš Deividą Mikelionį, tačiau pastarasis varžovo smūgį atrėmė.

Svečiai perėmė iniciatyvą, privertė porą sykių padirbėti Tadą Simaitį, o 26-ąją minutę galiausiai išsiveržė į priekį. Po Deivido Šešplaukio perdavimo pažeme vienu lietimu nepriekaištingai smūgiavo Linas Pilibaitis, kuris pasižymėjo septintą kartą šiame sezone.

Po pertraukos „Riteriai“ pradėjo žaisti solidžiau ir varžovams kėlė daug rūpesčių gynyboje. Ypač aktyviai rungtyniavo venesuelietis Angelis Lezama – net nuo kelių jo bandymų apsigynė D. Mikelionis.

Kėlinio pabaigoje puikių progų neišnaudojo Emmanuelis Davidas bei Philipas Otele, savo ruožtu, šeimininkai pridėto laiko metu per sumaištį baudos aikštelėje tik per plauką nepelnė išlyginamojo įvarčio.

Šiame susitikime „Kauno Žalgirio“ gretose A lygoje debiutavo Domantas Putrius, o varžovų komandoje – Godwinas Brightas Osuoha.

28 taškus turintys kauniečiai nuo Vilniaus „Žalgirio“ sumažino deficitą iki 4 taškų.