Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ įveikė „Riterius“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo A lygos bronzos medalius, o paskutinėse sezono rungtynėse namuose rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus „Riterių“ komandą.

 

Atvirose rungtynėse abi komandos kūrė vieną progą po kitos, tačiau pirmoje susitikimo dalyje įvarčių pasiekti nepavyko. „Kauno Žalgirio“ vartus užtikrintai gynė pirmas oficialias rungtynes „Kauno Žalgirio“ pagrindinėje komandoje sužaidęs Airidas Mickevičius.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė – abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmieji įvartį pasiekė žalgiriečiai.

52-ąją minutę perdavimą iš krašto gavęs puolėjas Philipas Otele pasiuntė kamuolį į vartus, o vėliau paaiškėjo, kad šis įvartis buvo pergalingas.

Iki susitikimo pabaigos abi komandos turėjo savo šansų, o bene geriausio iš jų neišnaudojo galva į varžovų vartus smūgiavęs Linas Pilibaitis.

Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui kauniečiai stadione buvo apdovanoti – Lietuvos futbolo federacijos atstovai komandai įteikė A lygos trečiosios vietos laimėtojų taurę ir bronzos medalius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS