Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ lengvai žengė į Futsal A lygos finalą

„Kauno Žalgirio“ komanda, laimėjusi antrąsias pusfinalio rungtynes prieš Alytaus „Dainavą“, pateko į Lietuvos Futsal A lygos finalą, kuriame, kaip ir praėjusiais metais, varžysis su Jonavos „Vikingais“.

Antrąsias rungtynes prieš „Dainavą“ žalgiriečiai laimėjo didesniu skirtumu nei pirmąsias pusfinalio rungtynes – Alytuje pergalė iškovota rezultatu 10:2, o Prienuose buvo laimėta rezultatu 8:1.

Ramiai ir užtikrintai rungtynes pradėję žalgiriečiai savo pirmojo įvarčio turėjo šiek tiek palaukti, tačiau pradėjus kurti pavojingesnius epizodus, du įvarčiai krito per vieną minutę. Juos įmušė Marcelo ir Bolo.

Smūgių į varžovų vartus netrūko ir toliau, tačiau kaip ir pirmose rungtynėse, „Dainavos“ komandą ne kartą gelbėjo vartininkas. Po daug nepavykusių atakų ledus galiausiai pralaužė Maksymas Avetysianas, pasižymėjęs po kampinio.

Vos už kelių minučių Justinas Zagurskas atliko perdavimą Albertui Voskunovičiui, kuris dar labiau padidino pranašumą, o kėlinio pabaigoje dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo Marcelo – 5:0.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis varžovai pelnė įvartį ir sušvelnino atsilikimą, tačiau iškart po praleisto įvarčio žalgiriečių žaidimas suaktyvėjo, o galiausiai tai virto tiksliais J.Zagursko ir Marcelo smūgiais – 7:1.

Aikštės šeimininkai sugebėjo pasižymėti ir dar kartą, tačiau į tai kauniečiai atsakė dar trimis tiksliais smūgiais, kuriuos pelnė Bolo, Murillo ir M. Avetysianas – 10:2.

Finalo serijoje „Kauno Žalgiris“ su Jonavos „Vikingais“ žais serijoje iki dviejų pergalių. 

Rezultatas:

Alytaus „Dainava“ 2:10 „Kauno Žalgiris“

4’ [0:1] Marcelo

5’ [0:2] Bolo

9’ [0:3] Maksym Avetysian

13’ [0:4] Albert Voskunovič

17’ [0:5] Marcelo

23’ [1:5] Nojus Jančiauskas

24’ [1:6] Justinas Zagurskas

26’ [1:7] Marcelo

30’ [1:8] Murillo

37’ [1:9] Bolo

37’ [2:9] Žydrūnas Karčemarskas

40’ [2:10] Maksym Avetysian

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS