„Kauno Žalgiris“ namuose įveikė „Bangą“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pirmojoje 9-ojo turo dvikovoje namuose priėmė Gargždų „Bangos“ komandą.

Rungtynių pradžioje abiejų komandų žaidimas buvo gana klampus, per pirmąjį pusvalandį į vartų plotą kartą pataikyti pavyko tik kauniečiams. Abi komandos suaktyvėjo kuomet 32-ąją rungtynių minutę po Grato Sirgėdo perdavimo į baudos aikštelę galva kamuolį į vartus pasiuntė Karolis Šilkaitis.

Vos po kelių minučių „Bangos“ futbolininkai sulaukė puikaus šanso, kuomet prie pat baudos aikštelės prasižengė „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Rudinilsonas Silva. „Bangos“ futbolininko smūgiuotas kamuolys atsimušė į gyvatvorę, o nuo pakartotinio smūgio kauniečius gelbėjo Deividas Mikelionis.

Antrąjį kėlinį abi komandos pradėjo aktyviau, o sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes, po grubios D.Mikelionio klaidos išmušant kamuolį, vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūrė Skirmantas Rakauskas, tačiau jam pasižymėti nepavyko.

70-ąją minutę, po sumaišties varžovų baudos aikštelėje ir neužtikrinto „Bangos“ vartininko žaidimo, antrąjį savo įvartį mače pelnė K. Šilkaitis. Nors didelės žaidybinės persvaros neturėjo nei viena komanda, savo susikurtus šansus geriau išnaudojo Kauno komanda, kuri šventė pergalę rezultatu 2:0.

Ši kauniečių pergalė bent laikinai pakylėjo komandą į antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje, o į trečiąją poziciją nukritęs Vilniaus „Žalgiris“ savo poziciją galės susigrąžinti jau rytoj, kuomet susitiks su čempionato lydere Marijampolės „Sūduvos“ komanda.