Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ pateko į Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalį

Antrose šiandienos Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse susitiko Kybartų „Sveikata“ ir „Kauno Žalgiris“.

Rungtynes kauniečiai pradėjo labai aktyviai ir nuo pat mačo pradžios patvirtino savo favoritų statusą. Nuo pat rungtynių pradžios „Sveikata“ pasirinko kietą žaidimą ir savo šansų ieškojo greituose išpuoliuose, kauniečiai savo ruožtu aktyviai kūrė atakas ir stengėsi žaisti pozicinį futbolą. Kauniečių demonstruota taktika pasiteisino – jau 18-tą minutę kauniečius į priekį išvedė komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

Po dešimties minučių prie atšokusio kamuolio suskubo tas pats Linas Pilibaitis, kuris pasinaudojo proga bei į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo pasikeitusia sudėtimi, aikštėje pasirodė Simonas Rekašius. Kauniečių gretose dubliu pasižymėjęs L.Pilibaitis paliko aikštę ir kapitono pareigas perdavė Egidijui Vaitkūnui. „Kauno Žalgirio“ dominavimas tęsėsi ir antroje rungtynių pusėje, trečiajį rungtynių įvartį, 58-ąją minutę, vienas prieš vartininką iššokęs pelnė dvidešimtmetis Benas Anisas. Kauno ekipa ir toliau tiksliais bei greitais perdavimais pjaustė varžovų gynybą ir po puikaus E. Vaitkūno perdavimo, vartininką pergudravo ir įvartį pelnė Domantas Vitkus.

„Kauno Žalgiris“ rezultatu 4:0 užsitikrino vietą Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS