Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ pergale startavo UEFA Futsal Čempionų lygoje

Lietuvos salės futbolo čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ pergalingai startavo šio sezono UEFA Futsal Čempionų lygoje. Tarp 32 geriausių Europos komandų besivaržantys žalgiriečiai Pagrindinio etapo pirmosiose rungtynėse rezultatu 4:1 (1:0) įveikė „Petrow“ klubą iš Latvijos.

Pirmosiose dienos rungtynėse Prienų arenoje susitiko „Feldi Eboli“ ir „Dinamo Kampuksen“ ekipos, o akistatą rezultatu 4:2 laimėjo Italijos vicečempionai.

Dvikovą kiek geriau pradėjo Latvijos ekipa, tačiau žalgiriečiai patikimai gynėsi ir vis tiek pirmieji išsiveržė į priekį. Nuo eilės „Kauno Žalgirio“ atakų sugebėjo apsiginti „Petrow“ komandos vartininkas, tačiau sužaidus beveik 14 minučių kauniečius į priekį išvedė Albertas Voskunovičius.

Antrojo kėlinio viduryje po standartinės situacijos rezultatą „Petrow“ sugebėjo išlyginti – pasižymėjo Artjoms Kozlovskis.

Tiesa, visų rungtynių metu vieną progą po kitos kūrę Dentinho auklėtiniai nesutriko ir greitai atstatė savo pranašumą.

Kaique atliko smūgį į vartus, jį eilinį kartą atrėmė „Petrow“ vartų sargas, tačiau laiku ir vietoje atsiradęs Lukas Sendžikas vėl išvedė Kauno ekipą į priekį – 2:1.

Po dar kelių minučių persvarą padidino į greitą ataką pabėgęs Marcelo, o dvikovos pabaigoje tašką padėjo baudinį realizavęs Kaique – 4:1.

Ketvirtadienį Prienų arenoje „Kauno Žalgiris“ išmėgins jėgas su Suomijos čempionais, o šeštadienį lauks dvikova su Italijos ekipa.

zalgiris.lt informacija ir nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS