Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ pratęsė „Panevėžio“ nesėkmių ruožą

Lietuvos futbolo A lygoje „Kauno Žalgiriui“ pavyko atsitiesti po dviejų pralaimėjimų iš eilės, rašoma A lygos svetainėje.

4-ojo turo susitikime namuose kauniečiai užtikrintai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė ketvirtą sykį pralaimėjusį „Panevėžį“.

Gana ramiame pirmame kėlinyje žalgiriečiams pavyko išsiveržti į priekį. 23-iąją minutę po Jurijaus Bušmano perdavimo iš kairiojo krašto taikliu smūgiu iš kelių metrų pasižymėjo Emmanuelis Davidas, kuriam tai buvo antrasis įvartis šiame sezone.

Deja, legionierius iš Nigerijos jau visai netrukus patyrė traumą bei buvo pakeistas, o vietoje jo į kovą mestas Simonas Urbys nepasinaudojo puikia galimybe bei galva pasiuntė kamuolį virš vartų.

Po pertraukos svečiai pradėjo žaisti kiek aštriau ir susikūrė porą dėkingų progų pasižymėti. Deividas Mikelionis atrėmė Ernesto Veliulio smūgį, o du Pauliaus Janušausko bandymai skriejo greta tikslo.

Vis dėlto antroje kėlinio pusėje šeimininkai perėmė mačo kontrolę ir užtikrintai baigė rungtynes. Sykį Karolis Šilkaitis nepasinaudojo dar vienu precizišku J. Bušmano perdavimu, 80-ąją minutę – „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto atrėmė G. Sirgėdo baudinį, kurį uždirbo S. Urbys. Pastarojo smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje pataikė į Vyto Gašpuičio ranką.

Tačiau jau po poros minučių „Kauno Žalgirio“ duetas džiaugėsi įvarčiu. 82-ąją minutę greitos atakos metu G. Sirgėdas baudos aikštelėje surado tą patį S. Urbį ir šis taikliu smūgiu galva džiaugėsi pirmuoju savo įvarčiu šiame sezone.

Mačo pabaigoje galėjo pasižymėti pats G. Sirgėdas, bet jo bandymą atrėmė laiku vartus palikęs R. Broetto.

„Kauno Žalgiris“ po ketverių rungtynių savo sąskaitoje turi 6 taškus, o Panevėžio ekipa yra vienintelė, kuri taškų šių metų sezone dar nėra iškovojusi.

Lino Žemgulio nuotraukos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS