Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ šeštąkart apgynė futsal čempiono titulą

Antrose Lietuvos futsal A lygos finalo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ 5:3 nugalėjo Jonavos „Vikingus“ bei, laimėjęs seriją 2:0, darsyk apgynė čempiono titulą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marcelo, po vieną – Bolo ir Bruninho. Aikštės šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Benas Spietinis, Paulius Osauskas ir Jonas Ulberkis.

Nepaisant to, kad pirmavo serijoje, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai užtikrinčiau pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui išsiveržė į priekį. Visiškai subyrėjus „Vikingų“ gynybai, Marcelo atsidūrė visiškai vienas prieš tuščius vartus bei niekieno nedengiamas lengvai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po poros minučių komandinėmis pastangomis vėl idealus šansas buvo suteiktas Marcelo, kuris šįsyk galingu smūgiu padvigubino skirtumą.

Neturėdami kur trauktis, „Vikingai“ ėjo va bank ir vos po dešimties sekundžių atsilikimą sušvelnino. Benui Spietiniui į dešinę buvo numestas kamuolys ir šis fantastišku smūgiu į rungtynes grąžino intrigą.

Iki pertraukos buvo įmuštas dar vienas įvartis, kuris puikiausiai iliustravo visas rungtynes. Prie „Kauno Žalgirio“ vartų buvo skirtas kampinis, tačiau „Vikingai“ jį įžaidė taip nesėkmingai, kad kauniečiai vos po kelių sekundžių atsidūrė prie varžovų vartų ir po Bolo smūgio džiaugėsi padidėjusiu skirtumu.

Antrajame kėlinyje „Vikingai“ dar du kartus sušvelnino atsilikimą iki minimumo (2:3 ir 3:4), tačiau pavyti būsimų čempionų jie nesugebėjo. Paskutinis įvartis buvo įmuštas likus žaisti kiek daugiau nei minutei. Hetriką įforminęs Marcelo nusivilko marškinėlius bei nubėgo švęsti kartu su „Kauno Žalgirio“ gerbėjais.

Kovoje dėl trečios vietos prireiks trečiųjų rungtynių. Atsakomosiose rungtynėse Alytuje „Dainava“ sugebėjo nugalėti „Panevėžį“ 7:5. Prieš susitikimo pradžią geriausio vasario mėnesio futsal A lygos žaidėjo titulą atsiėmęs Vytautas Lukša nugalėtojams pelnė tris įvarčius.

Rezultatai:

Jonavos „Vikingai“ – „Kauno Žalgiris“ 3:5 (serijos rezultatas 0:2)

10‘ [0:1] Marcelo

12‘ [0:2] Marcelo

12‘ [1:2] Benas Spietinis

15‘ [1:3] Bolo

32‘ [2:3] Paulius Osauskas

34‘ [2:4] Bruninho

37‘ [3:4] Jonas Ulberkis

39‘ [3:5] Marcelo

Alytaus „Dainava“ – „Panevėžys“ 7:5 (serijos rezultatas 1:1)

18‘ [0:1] Eduardo

19‘ [1:1] Žydrūnas Karčemarskas

23‘ [2:1] Vytautas Lukša

26‘ [2:2] Marius Butėnas

29‘ [3:2] Vytautas Lukša

30‘ [4:2] Kyrylo Silich

32‘ [4:3] Tomas Salamanavičius

36‘ [5:3] Vytautas Lukša

37‘ [6:3] Žydrūnas Karčemarskas

38‘ [6:4] Eduardo

40‘ [6:5] Žydrūnas Karčemarskas į savo vartus

40‘ [7:5] Audrius Maciulevičius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS