Neįgaliesiems

„Kauno Žalgiris“ tapo Futsal A lygos čempionais, „Pramogos“ iškovojo bronzą

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygos sezonas buvo užbaigtas ir sužinota, kurios komandos iškovojo skirtingų prabų medalius.

Lietuvos čempionų titulą apgynė „Kauno Žalgiris“, kuris finalinėje serijoje iki trijų pergalių sekmadienį pilnoje Kauno sporto halėje trečią kartą nugalėjo Jonavos „Vikingus“, kurie liko su sidabro medaliais.

„Green White Boys“ palaikoma Kauno komanda 8:4 palaužė „Vikingų“ žaidėjus.

„Kauno Žalgiriui“ pavyko puikiai pradėti rungtynes. Juos į priekį išvedė Jandersonas, po kelių akimirkų pranašumą padvigubino Deividas Reimaris, o įpusėjus kėliniui trečią įvartį pridėjo brazilas Wesley.

Tačiau dar iki pertraukos „Vikingams“ pavyko varžovų pranašumą sumažinti iki minimumo. Tai padarė tikslūs Taraso Onufrako ir Maksymo Avetysiano smūgiai.

Visgi, gan greitai po pertraukos Wesley sukūrė kiek saugesnį skirtumą, kuris galiausiai žaibiškai išaugo įpusėjus antrajam kėliniui – per penkias minutes „Kauno Žalgiris“ pelnė net keturis įvarčius ir jų persvara išaugo iki 8:2.

Rungtynes „Vikingai“ užbaigė įmušdami du įvarčius, bet tai didelės reikšmės neturėjo – čempionų taurę į viršų kėlė „Kauno Žalgiris“.

Tuo metu kiek vėliau Gargžduose vyko lemiamos rungtynės dėl bronzos. Savų žiūrovų palaikomos Gargždų „Pramogos“ sugebėjo mažąjį finalą laimėti rezultatu 4:2 prieš FK „Saulės krašto“ žaidėjus.

Pirmasis kėlinys tarp komandų pasibaigė lygiu rezultatu 2:2, bet antrojo kėlinio pradžioje Donatas Surblys pelnė dublį, taip įsirašė „hat-tricką“, ir sukūrė savo ekipai dvejų įvarčių persvarą, kurią „Pramogos“ išlaikė iki pat finalinio švilpuko ir galėjo džiaugtis bronzos medaliais.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 8:4 Jonavos „Vikingai“ (serija 3-0)

3’ [1:0] Janderson

5’ [2:0] Deividas Reimaris

11’ [3:0] Wesley

11’ [3:1] Taras Onufrak

15’ [3:2] Maksym Avetysian

23’ [4:2] Wesley

30’ [5:2] Arthur

32’ [6:2] Deividas Reimaris

33’ [7:2] Janderson

35’ [8:2] Deividas Reimaris

37’ [8:3] Maksym Avetysian

38’ [8:4] Paulius Osauskas

Gargždų „Pramogos“ 4:2 FK „Saulės kraštas“ (serija 2-1)

1’ [0:1] Dmytro Klochko

6’ [1:1] Deividas Lukošius

16’ [1:2] Dmytro Klochko

19’ [2:2] Donatas Surblys

23 [3:2] Donatas Surblys

26’ [4:2] Donatas Surblys

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS