Neįgaliesiems

Kazlų Rūdoje įvyko „LadyGolo“ dviejų amžiaus grupių regioniniai finalai

Kazlų Rūdos sporto centre kovo 27 ir 28 dienomis kunkuliavo salės futbolo aistros. Masiškiausios Lietuvos merginų moksleivių sporto žaidynės „LadyGolas“ įtraukė įvairių regionų ekipas, kurios rungėsi dėl kelialapių į superfinalą.

Pirmadienį šioje salėje rungėsi U12 amžiaus grupės komandos, o antradienį – U14 komandos. Po dvi geriausias komandas iš abiejų amžiaus grupių pelnė teisę pasirodyti „LadyGolo“ superfinalo renginyje, kuris balandžio 4 ir 5 dienomis šurmuliuos Prienų arenoje.

Jaunesnių merginų varžybose triumfavo Butrimonių gimnazijos ekipa iš Alytaus rajono, o antrą vietą užėmė Grigiškių gimnazistės. Toliau išsirikiavo Leipalingio progimnazijos, Kulautuvos pagrindinės mokyklos ir KTU inžinerijaus licėjaus komandos.

„Nelabai turėjome išankstinių lūkesčių geriausiai pasirodyti regioniniame finale, bet laimėjus pirmas rungtynes norėjosi ir po to gerai pasirodyti. Komandos buvo vienodo pajėgumo, tad šį kartą pasisekė ir su komanda varžysimės Prienuose.

Sulaukėme daug sveikinimų ir gražių žodžių, visa gimnazijos bendruomenė ir direktorius yra labai patenkinti. Esame gana sportiška gimnazija ir dar labiau pradėjome propaguoti futbolą mergaičių tarpe, ypač kai klasėse padaugėjo mergaičių“, – pakomentavo Butrimonių gimnazijos ekipos treneris Arūnas Simonaitis.

 

U14 amžiaus grupėje geriausiai pasirodė Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokyklos žaidėjos, o kitą kelialapį pelnė KTU inžinerijos licėjaus ekipa. Trečios tapo Bukonių mokyklos-DC atstovės, o ketvirtą vietą užėmė Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos atstovės.

„Mes labai džiaugiamės, kad po keletos metų pertraukos vėl sugrįžome į „LadyGolo“ stipriausių komandų gretas. Mums šis naujas sezonas yra kaip paskata siekti čempionių vardo.

„LadyGolo“ vertybės – tai užsispyrimas siekti savo tikslų, palaikyti vieną kitą, dirbti kartu treniruotėse, pastovus darbas, Tik atlikus darbą galima pasiekti rezultatą, tiek aikštėje, tiek už jos ribų – tai mes akcentuojame per treniruotes“, – teigė Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos komandos treneris Rimantas Slavikas.

 

Regioninių finalų nuotraukos (Ievos Markūnaitės ir Evaldo Šemioto nuotr.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS