Neįgaliesiems

Kėdainiuose pirmą kartą įteikti UEFA futsal B trenerių licencijos diplomai

Antradienio rungtynių tarp Lietuvos ir Čekijos futsal rinktinių pertraukos metu buvo apdovanoti pirmą kartą Lietuvoje rengtus futsal B licencijos kursus įveikę treneriai.

Dar spalio mėnesį Širvintų sporto centre buvo surengtas paskutinis Futsal B licencijos trenerių mokymų modulis.

Teorinių ir praktinių užsiėmimų kupini mokymai buvo sutelkti į keturi modulius. Širvintose pasibaigus paskutiniam moduliui, studentams buvo likę įvykdyti atsiskaitymus, o tai padarius jiems buvo įteiktos licencijos ir diplomai.

Juos įteikė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius bei Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) prezidentas Nerijus Dunauskas.

Pažymėtina, kad FTRA rengtuose mokymuose dalyvavo ne tik Lietuvos treneriai, bet ir penki Ukrainos piliečiai.

Iš viso B licencijas gavo 25 treneriai, tačiau ne visi jie galėjo juos atsiimti antradienio rungtynių metu.

Tarp kursus įveikusių ir licencijas įgijusių trenerių – ir vis dar aktyviai futsalą žaidžiantys futbolininkai, tiek ir Futsal A lygoje dirbantys specialistai.

Pilnas UEFA futsal B licencijas gavusių trenerių sąrašas:

Edvinas Alimkinas, Maksim Avetysian, Jaroslav Bojarskij, Arsenij Buinickij, Oleksandr Danylenko, Emerson Junior De Lima, Piotr Černyšev, Vladimir Derendiajev, Darius Dielininkaitis, Vaidas Garšvinskas, Donatas Gražulis, Guilherme Wendt Ferreira, Dmytro Klochko, Mindaugas Jonelys,  Darius Kreivėnas, Virmantas Lemežis, Mantas Makutunovičius, Pavlo Pikalov, Marijus Rimas, Oleksandr Saliy, Donatas Strockis, Ugnė Šmitaitė, Arūnas Šteinas, Mindaugas Urbonavičius, Justinas Zagurskas.

Šie mokymai buvo bendrai finansuojami Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS