Neįgaliesiems

Kelionė į Supertaurės rungtynes – komfortabiliau!

Artėjant vasario 24 dieną vyksiančiai „Betsafe LFF Supertaurės“ dvikovai Marijampolėje, Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir jos rėmėjas „Ollex“ kviečia futbolo aistruolius pasinaudoti galimybe keliauti iš Vilniaus į Marijampolę ir stebėti rungtynes už geresnę kainą.

Į pasiūlymą yra įtraukta kelionė pirmyn–atgal (Vilnius–Marijampolė–Vilnius) autobusu bei rungtynių „Sūduva“ – „Žalgiris“ bilietas. Pasiūlymo kaina – 10 eur. (+ 50 ct. administracinis Tiketos mokestis).

„Norime suteikti futbolo gerbėjams patogias sąlygas stebėti sezono premjeros rungtynes ir kviečiame pasinaudoti puikiu pasiūlymu – įsigyti bilietą į rungtynes, kuris leis komfortabiliai autobusu nuvykti tiesiai iki arenos, o iš jos po dvikovos grįžti atgal į Vilnių. Aistruoliai spės sudalyvauti tiek aktyvacijose prieš rungtynes, tiek po jų ramiai stebėti apdovanojimų ceremoniją ir po jos pabendrauti su savo favoritais“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kelionės paketą galima įsigyti Tiketa.lt svetainėje bei Tiketa bilietų platinimo kasose. Nusipirkus kelionės pasiūlymą, kviečiame registruotis (nurodant vardą ir pavardę) el. paštu a.sakalauskaite@lff.lt. Įprasto bilieto į rungtynes kaina – 5 eurai.

Vasario 24 dieną specialus „Ollex“ autobusas, vežantis į rungtynes Marijampolėje išvyks 12 valandą nuo „Panorama“ viešbučio  (Sodų g. 14). Iš Marijampolės „Arvi“ maniežo aikštelės autobusas po rungtynių atgal į Vilnių pajudės 17:45 val.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS