Neįgaliesiems

Kelyje į pasaulio čempionatą paplūdimio rinktinės lauks kazachai ir danai

Penktadienį ištraukus FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionato burtus paaiškėjo, kad pirmajame atrankos etape Lietuvos rinktinė susitiks su Kazachstano ir Danijos rinktinėmis.

Jei pavyktų prasibrauti į antrąjį atrankos etapą, tuomet mūsiškių lauktų elitinės Europos komandos.

„Nėra daug ką kalbėti, Kazachstanas yra geriausia pirmojo atrankos etapo komanda, kuri 2018 ir 2019 metais žaidė atrankos į A divizioną superfinale. Tikrai labai stipri komanda, su kuria bus reikalų. Kalbant apie Daniją, tai komanda turinti du išskirtinius puolėjus, ant kurių ir laikosi visas komandos žaidimas.

Kaip ten nebūtų, turime tikslą iškovoti kelialapį į antrąjį atrankos etapą, įgauti praktikos ir patirties, kuri būtų nepaprastai svarbi liepos mėnesį įvyksiančiame Europos B diviziono čempionate. Tuomet sieksime kelialapio į A divizioną“, – sakė Lietuvos paplūdimio rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Pirmajame atrankos į pasaulio čempionatą etape dalyvaus dešimt komandų, iš kurių pusė pateks į antrąjį etapą. Iš viso Europai pasaulio paplūdimio čempionate yra skirtos tik penkios vietos, iš kurių viena – rezervuota Rusijai.

„Nenoriu kalbėti apie tai, ar mes turime šansų prasibrauti į finalinį pasaulio čempionato etapą, ar neturime, bet faktas, kad tai padaryti yra nežmoniškai sudėtinga. Ir ne tik mums. Tokioms futbolo šalims kaip Ispanija – taip pat“, – sakė S.Mammadovas.

Lietuvos rinktinė į Portugalijoje vyksiančią atranką išvyks birželio 15 – ąją. Pirmasis atrankos etapas bus surengtas birželio 17 – 19 dienomis, o antrasis – nuo birželio 21 dienos. Liepos pabaigoje lietuviai varžysis Europos B diviziono čempionate Moldovoje.

Priminsime, kad praėjusią savaitę rinktinė stovyklavo Turkijoje, kur sužaidė trejas rungtynes su Turkijos elitiniais paplūdimio futbolo klubais. Dvejos rungtynės buvo laimėtos per pagrindinį laiką, vienos – po baudinių serijos.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS