Neįgaliesiems

Keturiuose miestuose praūžė mergaičių čempionato 2-ojo turo rungtynės

LMFA vykdomas Lietuvos mergaičių U13 futbolo čempionatas praeitą savaitgalį sutelkė komandas Plungėje, Kaune, Marijampolėje ir Vilniuje.

Žemaitijoje vykusiose turo varžybose po 6 taškus į savo įskaitą pridėjo FA „Gintra“-FK „Triumfas“ ir „Kauno Žalgirio“ FA komandos, abidvi rezultatyviai įveikusios „Babrungo“ ir „Bangos“ komandas.

LFF Kauno treniruočių centre vykusią rungtynių dieną atidarė FC „Hegelmann“ ir FK „Garliava“ lygiosios. Geriausiai tądien pasirodė Klaipėdos FM ir Minijos FA mergaitės, iškovojusios po dvi pergales – atitinkamai prieš FC „Hegelmann“ ir FK „Garliava“ ekipas.

Šiaurės-Vakarų grupės rezultatai

Sekmadienį čempionato įvykių epicentrais tapo Sūduvos kraštas ir Lietuvos sostinė. Marijampolėje puikiai pasirodė MFK „Žalgiris“, nugalėjęs vietos futbolininkes ir jonavietes. Po 3 taškus pelnė Marijampolės FC ir FK „Jonava“, nustelbdamos FK „Vilnius“ bendraamžes.

Vilniuje savo pranašumą pademonstravo MFA „Bitės“ B komanda, nugalėdama žalgirietes ir visaginietes. Po atkaklios kovos tris taškus iškovojo MFA „Bitės“ komanda prieš žalgirietes. Turo metu buvo užfiksuotos dvi lygiosios – Visagino BFA sužaidė taikiai prieš MFA „Bitės“ ir MFA „Žalgiris“-MRU bendraamžes.

Pietų-Rytų grupės rezultatai

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS