Neįgaliesiems

Keturiuose miestuose startavo Regioninių treniruočių centrų projektas

176 jaunieji futbolininkai sudalyvavo rugsėjo 29 dieną LFF Techninio departamento vienu metu vykdytose treniruotėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Siekdamas įgyvendinti Lietuvos jaunųjų futbolininkų ugdymo bei vieningą skautavimo ir atrankos sistemą, LFF techninis departamentas inicijavo Regioninių treniruočių centrų projektą. Šiemet šis projektas įtrauks 2008 ir 2009 metais gimusius žaidėjus.

Užsiėmimai regioniniuose treniruočių centruose vyks 2-ąjį ir 4-ąjį kiekvieno mėnesio trečiadienį ir sutelks viename centre 22 futbolininkų grupę, įskaitant 2 vartininkus.

Treniruotėse dalyvauja už atranką atsakingi regionų treneriai ir jiems talkina Lietuvos nacionalinių jaunimo rinktinių treneriai. Vakar treniruotėse dalyvavo U-21 rinktinės treneris Marius Stankevičius, U-19 rinktinės treneris Tomas Ražanauskas, U-15 rinktinės treneris Andrius Velička ir asistentas Lukas Artimavičius.

LFF stadione savo įspūdžiais pasidalino trenerių štabo nariai, vertindami jiems patikėtą atsakomybę tapti Regioninių treniruočių centro dalimi.

„Kai gavau šį pakvietimą, buvo labai malonu, kadangi dirbau su šia amžiaus grupe ir su mielu noru sutikau prisijungti. Nauji iššūkiai, nauja patirtis, gera aplinka – man kaip jaunam treneriui tokie dalykai padeda augti ir tobulėti. Per pačią pirmą treniruotę matėsi, kad dalis berniukų jaudinosi, jiems tai nauja aplinka, prie kurios reikėjo prisitaikyti, pažinti kitus narius. Jie stengėsi parodyti geriausias savo savybes, ką moka ir pasisėmė puikių įspūdžių, nekantriai laukia kitų treniruočių“, – pakomentavo Svajūnas Savickas.

„Tai nauja patirtis ir man, pirmąkart darbuojuosi su Vilniaus regiono gabiausiais vaikais. Įspūdžiai geri, vaikų nusiteikimas ir jų darbas puikus. Per treniruotės struktūrą norėjome pamatyti kiekvieno žaidėjo individualumą bei, bendrame kontekste, kaip žaidėjas atrodo su visa komanda. Pirmąsias išvadas apie žaidėjų pasirodymą susidarėme“, – teigė Donatas Dromantas.

„Treniruotės pratimai buvo aiškūs, kai kuriuos jau yra tekę daryti mano komandoje. Šiandien dalyvavę žaidėjai yra draugiški, bendradarbiavimas vyksta gerai. Tikiuosi, kad aš ir kiti žaidėjai patobulėsime ir susižaidime kartu“, – įspūdžiais pasidalino jaunasis futbolininkas Aidenas.

Spalio 13 ir 27 dienomis regioninės treniruotės vyks Vilniaus LFF stadione, LFF Kauno treniruočių centre, Klaipėdos FM stadione ir Šiaulių Gytarių stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS