Neįgaliesiems

Ketvirtfinalyje – ir aštuonių įvarčių trileris

LFF taurės pusfinaliuose antrą sezoną iš eilės kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ žais Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno „Stumbras“, o prie prisijungs „Vilniaus Vytis“.

Nugalėtojų titulą ginantis „Žalgiris“ šeštadienį antrajame kėlinyje sutriuškino II lygos atstovą Vilniaus „Panerį“ ir laukė savo varžovų, kurie žaidė sekmadienį.

Pirmą kartą taurės pusfinaliuose jėgas išbandys „Vilniaus Vytis“. Pirmos lygos komandų akistatoje sostinės ekipa svečiuose nugalėjo „Panevėžį“. Vienintelį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje pelnė Arminas Vaskela, po kurio baudos smūgio kamuolys įskriejo į vartus.

Įtin dramatiškai susiklostė dvikova Jonavoje. Vietos komanda pirmavo prieš „Stumbrą“ rezultatu 2:0 beveik iki pat pabaigos, tačiau dviem smūgiais paskutinėmis minutėmis Kauno klubas rezultatą sugebėjo išlyginti.

Pratęsime „Jonava“ neteko vieno pašalinto žaidėjo ir „Stumbras“ išsiveržė į priekį. Šeimininkai netrukus rezultatą išlygino, tačiau svarstyklės vėl pakrypo svečių naudai po dviejų Lucaso Villela tikslių smūgių. Brazilas iš viso pasižymėjo tris kartus.

„Sūduva“ praėjusiais metais aštuntfinalyje pratęsime sutriuškino „Trakus“ 4:0, o šiemet dukart įmušė jau rungtynių pradžioje – Karolis Laukžemis pasižymėjo smūgiu galva, o vėliau kurioziškame epizode „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta išmušdamas kamuolį pataikė į komandos draugą ir kamuolys įskriejo į vartus.

Antrajame kėlinyje „Trakai“ atgavo viltį po Arūno Klimavičiaus realizuoto baudinio, tačiau „Sūduvai“ dviejų įvarčių pranašumą kontratakoje pakartotiniu smūgiu atstatė K. Laukžemis. Dar vieną įvartį po baudos smūgio ir rikošeto pelnė Jeremy Manzorro – 4:1.

Pusfinalio burtai numatyti rugpjūčio 30 d., o rungtynės – rugsėjo 9–10 dienomis.

Rezultatai

Vilniaus „Panerys“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:8 (0:1)
Įvarčiai: 21 min. D. Oyarzun, 49 ir 86 min. K. Uzėla, 67 ir 90 min. V. Lukša, 75 ir 89 min. E. Stočkūnas, 79 min. D. Šernas.

FK „Panevėžys“ – „Vilniaus Vytis“ 0:1 (0:1)
Įvartis: 41 min. A. Vaskela.

FK „Jonava“ – Kauno „Stumbras“ 3:5 (po pratęsimo, pagr. laikas 2:2)
Įvarčiai: 8 ir 109 min. Tad. Eliošius, 39 min. M. Marusych („Jonava“); 88 min. J. Clifford, 90+2, 113 ir 118 min. L. Villela, 101 min. K. Sekgota („Stumbras“).
Pašalinti: 92 min. K. Silich (už 2 geltoną kortelę), 107 min. A. Ramoška (trenerio asistentas, iš techninės zonos) („Jonava“).

Marijampolės „Sūduva“ – FK „Trakai“ 4:1 (2:0)
Įvarčiai: 5 ir 81 min. K. Laukžemis, 17 min. M. Vorobjovas (į savo vartus), 85 min. J. Manzorro („Sūduva“); 63 min. A. Klimavičius (iš 11 m.)
Pašalintas: 90+1 min. V. Šilėnas (už 2 geltoną kortelę, „Trakai“).

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS