Kietai žaidusios lietuvės nusileido latvėms

Kietai žaidusios, tačiau klydusios besigindamos Lietuvos rinktinės futbolininkės šeštadienį buvo priverstos pripažinti Latvijos rinktinės pranašumą Baltijos taurės turnyre 0:4.

Du skirtingi kėliniai, atkakli kova dėl kiekvieno kamuolio, daugybė pražangų ir pralaimėjimo kartėlis. Lietuvos moterų rinktinė po trijų klaidų gynyboje per pirmąjį kėlinį, pasibaigusių įvarčiais, antrajame kėlinyje spaudė varžoves negailėdamos jėgų ir varžovių. Tačiau techniškai besigynusios Latvijos futbolininkės atlaikė spaudimą ir po dar vienos lietuvių klaidos padėjo pergalingą tašką.

Pirmasis įvartis į Lietuvos rinktinės vartus krito 12 min., kai po žaidimo ranka buvo skirtas baudinys į lietuvių vartus. Karline Miksone realizavo baudinį.

Du po to sekę įvarčiai (39 ir 45 min.) buvo įmušti po Lietuvos futbolininkių klaidų ginantis, latvėms atlikus tikslius perdavimus ir išėjus viena prieš vieną prieš Lietuvos vartininkę Gretą Kaselytę.

Antrąjį kėlinį Lietuvos moterų rinktinė pradėjo spausdama varžoves ir daug geriau kontroliuodama kamuolį. Lietuvės žaidė kietai, kovodamos dėl kiekvieno kamuolio. Tačiau 85 min. jos vėl suklydo besigindamos ir ši klaida baigėsi ketvirtuoju įvarčiu.

Sekmadienį paskutinėse Baltijos taurės rungtynėse susitiks Latvija ir Estija. Lietuvės su estėmis sužaidė lygiosiomis 0:0.

Lietuva – Latvija 0:4 (0:3)
TNTK stadionas, Talinas
Teisėja – Triinu Lads (Estija)

Įvarčiai: 12 min. K. Miksone (0:1), 39 min. S. Voitane (0:2), 45+1 min. O. Ševcova (0:3), 85 min. E. Spruntule (0:4)

Įspėtos: 11 min. V. Neverdauskaitė, 29 min. R. Kunickaitė, 57 min. K. Vaičiulaitytė, 85 min. J. Sabatauskaitė, 90+4 min. K. Vaičiulaitytė (raudona kortelė).

Lietuvos rinktinės sudėtis: Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė, Samanta Karasiovaitė, Algimantė Mikutaitė (77 min. Monika Piesliakaitė), Milda Liužinaitė, Dovilė Gailevičiūtė, Gabija Gedgaudaitė (22 min. Loreta Rogačiova (73 min. Lolita Žižytė)), Rimantė Kunickaitė (46 min. Judita Sabatauskaitė), Simona Veličkaitė, Oksana Imanalijeva, Kamilė Vaičiulaitytė.

Atsargoje: Meda Šeškutė, Klaudija Savickaitė, Laura Ruzgutė.