Neįgaliesiems

Kilniu poelgiu pažymėtose rungtynėse „Gintra-Universitetas“ šventė užtikrintą pergalę

Sugrįžimą po dviejų savaičių pertraukos į Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionatą Šiaulių „Gintra-Universitetas“ pažymėjo ne tik rezultatyvia pergale, bet ir kilniu poelgiu.

 

Šiaulietės išvykoje 8:1 (4:1) nugalėjo Gargždų “Bangos” futbolininkes, bet svarbiausiu mačo akcentu tapo dar prieš rungtynes pačių “Gintros-Universiteto” žaidėjų inicijuotas palaikymo gestas sudėtingas traumas patyrusioms komandos draugėms.

Į apšilimą visos komandos žaidėjos išėjo su specialiais marškinėliais, kurie buvo pažymėti 17-uoju ir 19-uoju numeriais, o ant jų priekio puikavosi angliškas užrašas “Better than before” (lietuviškai – “geresnės, nei prieš tai”).

Šie marškinėliai buvo skirti išreikšti palaikymą sezono metu sunkias traumas patyrusioms Lolitai Žižytei ir Madie Gibson, kurios šį sezoną rungtyniauti nebegalės. Pagrindinė užrašo mintis, jog abi futbolininkės į rikiuotę sugrįžtų dar geresnės ir stipresnės, nei buvo prieš patiriant traumas.

Toks kilnus komandos draugių poelgis sujaudino traumas besigydančias futbolininkes, kurios dėkojo už išreikštą palaikymą ir dalinosi įrašais iš apšilimo socialiniuose tinkluose. 

Kituose stadionuose šiame ture vyko kur kas įnirtingesnės kovos. Šiauliuose pirmąją pergalę pasiekė ŠSG-FA “Šiauliai” jaunosios futbolininkės 1:0 įveikusios Utenos “Utenio” vienuolikę. Pergalingą įvartį šiaulietėms 47-ąją minutę pelnė Marija Stankevičiūtė.

Tuo tarpu Kaune vyko nuožmi kova tarp dviejų skirtingų miestų “Žalgirio” komandų. Šįkart pajėgesnės buvo aikštės šeimininkės kaunietės, kurios 3:2 palaužė sostinės futbolininkių pasipriešinimą.

Rungtynių Gargžduose favoritės “Gintros-Universiteto” žaidėjos jau pirmosiomis minutėmis ne žodžiais, o darbais ėmė įrodinėti savo statusą. Jau 4-ąją susitikimo minutę į priekį Saulės miesto atstoves išvedė Jessica Ayers, o 17-ąją rezultatą padvigubino McKenna Davidson – 2:0.

Laikinai intrigą buvo sugrąžinusi “Bangos” žaidėja Austė Bernotaitė, kuri 20-ąją minutę užklupo nepasiruošusią šiauliečių gynybą bei sušvelnino rezultatą – 1:2. 

Vis tik intriga ėmė blėsti dar pirmajame kėlinyje. Iki pertraukos tiksliais smūgiais pasižymėjo Tristan Corneil bei Rimantė Jonušaitė, o rezultatas tapo 4:1.

Po pertraukos Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 8:1. 

Kitas rungtynes “Gintra-Universitetas” A lygoje žais rugsėjo 6-ąją, sekmadienį, kur susitiks su pergalingomis nuotaikomis kovosiančiomis ŠSG-FA “Šiauliai” žaidėjomis. Susitikimas vyks 13 val. Šiaulių miesto centriniame stadione. Įėjimas nemokamas.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS