Neįgaliesiems

Kitoje Lietuvos rinktinės grupės kovoje – prie čempionato serbus priartinusi pergalė

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė antradienio vakarą pateikė nemažą staigmeną, Europos čempionato atrankos G grupės rungtynėse namuose 2:2 sužaidusi su Vengrijos vienuolike.

Vengrijai pergalė šiose rungtynėse būtų atvėrusi kelią į kitų metų Europos čempionatą, tačiau oficialaus kelialapio užsitikrinimo dar teks palaukti iki kito mėnesio.

Visgi būtent vengrai šiuo metu atrodo kaip realiausi kandidatai laimėti grupę ir patekti į čempionatą. Jiems kompaniją turėtų palaikyti Serbijos rinktinė, kuri antradienį taip pat iškovojo pergalę.

Dragano Stojkovičiaus auklėtiniai savo stadione 3:1 pranoko Juodkalnijos komandą ir taip iškovojo tryliktąjį savo tašką. Tose rungtynėse rezultatas ilgą laiką buvo 1:1, tačiau antro kėlinio antroje pusėje serbai pelnė du įvarčius ir įtvirtino savo laimėjimą.

Tuo tarpu šeštadienį su lietuviais žaidusi Bulgarija antradienį žaidė kontrolines rungtynes. Visgi jos Mladeno Krstajičiaus komandai nesusiklostė – bulgarai išvykoje 0:2 pralaimėjo Albanijos vienuolikei.

Atrankos kovos užsibaigs lapkričio mėnesį. Artimiausias rungtynes lapkričio 16-ąją bulgarai namuose žais su Vengrija, o Lietuvos rinktinės laukia išvykos kova su Juodkalnija. Tuo tarpu Serbijos komanda lapkričio 15-ąją išvykoje žais kontrolines rungtynes su Belgija.

Serbijos futbolo federacijos nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS