Neįgaliesiems

Kitoks požiūris į vaikų futbolą: kviečia LFF C licencijos kursai

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) siūlo pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais ir kviečia į naują LFF C licencijos kursų grupę.

Įgiję pirminių žinių internetiniame kurse gali toliau siekti LFF C licencijos. Registracija į septintąją grupę vykdoma iki spalio 1 d., seminarai vyks spalio 11–12 ir gruodžio 6–7 dienomis.

Kam skirti kursai? Treneriams, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, ar tėvams, norintiems vykdyti prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 200 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Galų gale – įdomiai praleisite laiką.

Koks kurso programos turinys? Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). 

Kaip pradėti? Užsiregistruoti į kursą Kitas požiūris svetainėje futbolotreniruotes.lt

Kiek kainuoja? Pirmoji kurso dalis nemokama. Norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir kitos užduotys. Viso kurso kaina – 99 EUR.

Kaip registruotis seminarui?  Pabaigus internetinį kursą registruotis futbolotreniruotes.lt užpildyti specialią formą. Svetainėje prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą.

Kada vėliausiai galima registruotis? iki spalio 1 d.

Kiek laiko trunka kursai? Pilnas LFF C licencijos programos kursas sudarytas iš 64 valandų.

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis) 1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija futbolotreniruotes.lt)
2. Dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų;
3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;
4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;
5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį (iki lapkričio 28 d.)
6. II dviejų dienų gyvas seminaras – 16 valandų.
7. Internetinio kurso III dalis – 6 valandos.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai? Pirmasis spalio 11–12 dienomis, antrasis – gruodžio 6–7 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.).  Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Seminarai vykdomi dvi dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei 50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Kiek dalyvių bus seminare? Minimalus dalyvių skaičius – 27; Maksimalus dalyvių skaičius – 45;

Kur sužinoti daugiau informacijos? kreiptis elektroniniu pašto adresu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Kursų foto akimirkos:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS