Neįgaliesiems

Kitoks požiūris į vaikų ugdymą: registracija į naują kursų grupę

Treneriai, pedagogai, tėvai kviečiami atsiverti naujam požiūriui ir pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais LFF C licencijos kursuose. Startavo registracija į VIII kursų grupę.

Registracija vykdoma iki 2020 m. vasario 16 d. Seminarai vyks vasario 21–22 ir balandžio 3–4 d. 

Licencijos gali siekti visi norintys, kurie prieš tai peržvelgė elektroninių mokymų „Kitas Požiūris“ medžiagą ir atliko užduotis.

Kam skirti kursai? 
Treneriams, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių ir vyresnių klasių pedagogams, ar tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie vykdomų užsiėmimų su vaikais iki 12 metų. Kursus jau išklausė daugiau nei 200 įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų žmonių – nuo žinomų futbolininkų ir trenerių iki paprastų sporto entuziastų, mažamečius vaikus auginančių tėvų.

Kokia kursų nauda? 
Įgysite žinių, pakelsite savo kvalifikaciją, sužinosite apie kitokį, modernų požiūrį užsiėmimus su vaikais, kaip jiems saugiai perteikti žaidimo elementus ir išlaikyti jų susidomėjimą sportu. Daugelis kurse nagrinėjamų situacijų yra autentiškos, jos pateikiamos kūrybiškai. Kursuose atliktos užduotys padės jums spręsti realias problemas savo darbe ar gyvenime. Bet kokiu atveju turiningai praleisite laiką. Netikite? Apie kursus pasakoja jų dalyviai:

Futbolininkas, pradedantis treneris Paulius: „Verta pabandyti kiekvienam futbolo profesionalui. Tai visai kitoks požiūris į vaikus ir jų futbolą. Sužinojau daug naujų dalykų, kuriuos galima pritaikyti ne tik vaikų futbolo treniruotėse. Važiavau į kursus dėl treniravimo, bet buvo naudinga ir dėl bendro išsilavinimo. Gavau daug kartų didesnės naudos. Rekomenduočiau kursus ne tik futbolininkams, bet ir tėvams, kiekvienam žmogui.“ 

Jaunųjų futbolininkų mama Lina: „Viskas labai patiko – nuo programos iki lektorių. Labiausiai įsiminė įsijautimas į vaikus, visos psichologijos žinios. Praktinės situacijos padėjo suprasti, visai kitaip pažvelgti į trenerio, vaiko ir tėvo pozicijas. Manau, kad daugiau tėvų turėtų sudalyvauti ir išklausyti kursus. Tai padėtų pakeisti požiūrį, daugeliui atsivertų akys.“

Jaunųjų futbolininkų tėvas, pradedantis treneris Juozas: „Atrodo, kad tai, kas buvo paprasta, tampa dar paprasčiau, o tai kas buvo visiškai neaišku, tampa visiškai aišku. Kursai atveria akis. Po kursų į vaiko ugdymą žiūriu kiek kitaip.“ 

Koks kurso programos turinys? 
Mokomasi futbolo, pedagogikos ir psichologijos elementų. Didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengiant programą buvo konsultuojamasi su specialistais iš Ugdymo plėtotės centro (UPC). Kursus organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Kaip pradėti?
Užsiregistruoti į elektroninius mokymus Kitas požiūris“.

Kiek kainuoja? 
Pirmoji kurso dalis nemokama. Atlikus ją ir norinčių gilintis toliau laukia gyvi seminarai ir savarankiškos užduotys. Viso C licencijos kurso kaina – 129 EUR.

Kaip registruotis C licencijos kursui?  
Pabaigus e-mokymų pirmąją dalį užpildyti specialią formą. Svetainėje adresu www.futbolotreniruotes.lt/c-licencija prie savo paskyros taip pat galite atšaukti dalyvavimą, jei to prireiktų.

Kada vėliausiai galima registruotis? Iki vasario 16 d.

Kiek laiko trunka kursai?  
Visas programos kursas sudarytas iš 64 valandų. Šis laiko skaičius orientacinis. 

Kurso programa (visos dalys privalomos):
(nemokama dalis) 1. LFF e-mokymai „Kitas požiūris“ – 10 valandų; 
(nuo 2 iki 8 – mokama dalis, registracija atlikus 1 dalį)
2. 2 dienų gyvas I seminaras – 14 val.;
3. Savarankiškas darbas  – 16 val.;
4. E-mokymų II dalis – 6 val.;
5. Registracija į II seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį (iki kovo 28 d.)
6. 2 dienų gyvas II seminaras – 14 val.
7. E-mokymų III dalis – 4 val.
8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kur ir kada vyks artimiausi seminarai?
Pirmasis vasario 21-22 dienomis, antrasis – balandžio 3-4 dienomis Sudeikiuose (Utenos rajonas). Seminarai gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Kokia seminarų trukmė? Sąlygos?
Seminarai vykdomi 2 dienas (penktadieniais–šeštadieniais). Nakvynė suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei 50 kilometrų nuo kursų vykdymo vietos (registracijos anketoje pažymėkite varnele). Maitinimu pasirūpins organizatoriai (registracijos formoje pažymėkite varnele). Visa tai įeina į kursų kainą.

Kiek dalyvių bus seminare? 
Minimalus dalyvių skaičius – 27; Maksimalus dalyvių skaičius – 45;

Turiu klausimų. Kur sužinoti daugiau informacijos?
Kreiptis elektroniniu pašto adresu i.marcinkevicius@lff.lt arba tel. nr. 8 626 03 234

Kursų foto akimirkos:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS