Klaipėdiečiai ir šiauliečiai rungsis dėl Lietuvos jaunučių lygos U13 čempionų titulo

Birželio 18 dieną Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos jaunučių lygos U13 diviziono finalinio ketverto turnyras. Pergales pusfinaliuose iškovojo Klaipėdos FM ir FA „Šiauliai“ atstovai.

Pirmajame pusfinalyje susitiko „Kauno Žalgirio“ FA ir Klaipėdos FM komandos. Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, pasižymėjus Nojui Vyšniauskui ir Viliui Paniuškiui. Kauniečiai antrojo kėlinio viduryje atsakė Jokūbo Kirbuto įvarčiu, bet paskiau pakeisti rungtynių rezultato 1:2 nepavyko.

FA „Šiauliai“ įveikė rezultatu 4:1 sostinės FK „Žalgiris“ ekipą, galingai sužaidus antrajame kėlinyje. Žalgiriečiai jau 3 minutę pirmavo dėka Kasparo Norkevičiaus smūgio, bet rezultatą išlygino Vėjas Pocius. Besibaigiant kėliniui Daumantas Bazys nerealizavo baudinio. Antroje rungtynių pusėje įvarčius įmušė V. Pocius, Emilis Strockis ir Kipras Šakinskas, suteikusius kelialapį į finalą.

Rytoj Klaipėdos futbolo mokyklos stadione bus žaidžiamos rungtynės dėl apdovanojimų. Nuo 11:30 val. dėl bronzos medalių varžysis „Kauno Žalgirio“ FA ir FK „Žalgiris“, o nuo 12:40 val. finale kovos FA „Šiauliai“ ir Klaipėdos FM ekipos.