Klaipėdietės geriausiai pasirodė mergaičių finaliniame šešete

Šventupėje ir Ukmergėje surengtame LMFA Mergaičių mažojo futbolo čempionate sėkmingiausiai pasirodė Klaipėdos FM komanda, suburta iš 2009 m. gimusių ir jaunesnių žaidėjų.

Finalinių varžybų A grupėje dvi pergales ir kelialapį į finalą iškovojo FK „Jonava“ žaidėjos, aplenkusios Ukmergės SC ir Utenos FK „Utenį“. B grupėje klaipėdietės pranoko Vilniaus MFA „Bičių“ ir Gargždų FK „Bangos“ bendraamžes.

Turnyro penktą vietą iškovojo uteniškės, nugalėdamos rezultatu 5:2 gargždiškes. Rungtynėse dėl bronzos medalių Ukmergės SC 8:2 įveikė MFA „Bitės“ komandą.  Klaipėdos FM žaidėjos finale 3:1 nugalėjo FK „Jonavos“ atstoves.