Neįgaliesiems

Klaipėdoje startuos Baltijos jaunimo lygos pusfinalio etapas

Šį trečiadienį įvyks pirmoji Klaipėdos FM ir Rygos FS „Metta“ komandų akistata, o kitos pusfinalio rungtynės numatytos birželio pradžioje.

Šiemet pirmąkart surengtame Baltijos jaunimo futbolo lygos (BYFL) turnyre dalyvavo 12 komandų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Po grupių etapo ir ketvirtfinalio kovą dėl trofėjaus tęsia Klaipėdos FM, Rygos FS „Metta“, JDFS „Alberts“ ir Vilniaus BFA komandos.

Gegužės 18 dieną nuo 16 valandos vyksiančias rungtynes transliuos Lietuvos futbolas „Youtube“ kanalas. Sirgaliai kviečiami užpildyti Klaipėdos futbolo mokyklos stadioną ir sukurti šventinę atmosferą, palaikant jaunuosius žaidėjus.

„Labai džiaugiamės, kad dalyvaujame Baltijos jaunimo lygoje ir įgijome joje patirties. Vertinu gerai, kad lyga buvo įkurta po sunkių pandeminių metų, o Klaipėdos FM komanda joje sėkmingai rungtyniauja. Pusfinaliui vaikinai nusiteikę kovingai, nors ir pora pagrindinių žaidėjų negalės rungtyniauti, bet žiūrime optimistiškai.

Žaidėjams norėtųsi palinkėti, kad ji žaistų drąsiai ir išlaikytų gražų žaidimo stilių, jokios psichologinės problemos neturėtų slėgti. Nepaisant rungtynių laiko popietę, neabejoju, jog futbolininkai jaus aktyvų bendruomenės palaikymą, kuri ateis į tribūnas pažiūrėti dvikovos“, – teigė Klaipėdos FM direktorius Audrius Žuta.

Atsakomoji klaipėdiečių ir rygiškių dvikova vyks birželio 8 dieną nuo 13:30 val. Rygos „Hanzos“ mokyklos stadione.

JDFS „Alberts“ komanda priims Baltijos FA bendraamžius birželio 4 d. nuo 14:00 val. Rygos 49-osios mokyklos stadione. Atsakomoji šio pusfinalio akistata numatyta Vilniuje birželio 8 d. nuo 15:00 val. BFA arenoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS