Klaipėdos miesto mero įsteigta taurė – šiauliečių rankose

Šeštajame tarptautiniame moksleivių futbolo turnyre, kuriame buvo varžomasi dėl Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko įsteigtos taurės, triumfavo Šiaulių FA ekipa.

Iš viso turnyre varžėsi aštuonios komandos iš keturių valstybių: Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Mariaus Gurskio ir Aurimo Mančo treniruojami Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai varžėsi turnyro B grupėje, kurioje sužaidė trejas rungtynes. Šiauliečiai 1:1 sužaidė lygiosiomis su Rygos „RFS”,  4:2 įveikė bendraamžius iš Kauno bei 5:0 sutriuškino metais jaunesnius Klaipėdos FM auklėtinius.

B grupėje pirmąją vietą užėmusi FA „Šiauliai” komanda finale rungtyniavo su A grupės nugalėtoja – „Belkard” komanda iš Baltarusijos. Paskutinėse turnyro rungtynėse šiauliečiai rezultatu 3:0 užtikrintai įveikė varžovus bei tapo turnyro nugalėtojais.

Po finalinių rungtynių turnyro nugalėtojus, prizininkus bei geriausius žaidėjus apdovanojo Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Šiauliečių gretose geriausiu komandos žaidėju turnyre išrinktas Gabijus Micevičius, o viso turnyro geriausiu saugu pripažintas Deividas Dovydaitis.

Elitinės jaunių U-15 lygos antrajai sezono pusei besiruošianti Šiaulių komanda treniruotėse pluša nuo liepos 17 dienos, o šis turnyras buvo vienas iš pasiruošimo etapų. Antroji sezono pusė šiauliečiams prasidės rugpjūčio mėnesio pabaigoje.

ŠiauliųFA.lt infor.; Eimanto Chachlovo nuotr.