Neįgaliesiems

KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

Šeštadienį džiaugsmingai praėjo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuota „Kalėdų futbolo šventė“,

Šventės metu buvo pagerbti Klaipėdos regiono futbolui nusipelnę asmenys, metų geriausi žaidėjai, treneriai ir teisėjai bei žiūrovai išvydo dvi salės futbolo dvikovas, kurių vienoje rungtyniavo Gargždų ir Klaipėdos merginos, o kitoje Klaipėdos salės futbolo I ir II lygos rinktinės.

2018 metų nominacijos:

Pagerbtas Algirdas Auruškevičius – ilgametis Klaipėdos regiono futbolo istorijos metraštininkas.
Lietuvos futbole „vaikščiojanti futbolo enciklopedija“ vadinamas Algirdas Auruškevičius įdėmiai seka visus Klaipėdos regiono futbolo įvykius, o apie Klaipėdos futbolo klubų, atskirų žaidėjų, trenerių ir klubų vadovų istoriją galėtų pasakoti valandų valandas. Vienas iš pavyzdžių, kupina įvairių istorijų autorinė knyga „Pradingęs Atlantas“.

Pagerbtas Algimantas Mitigaila – ilgametis futbolo treneris, kuris apdovanojamas LFF ordinu.
Šiemet garbingą jubiliejų šventęs Algimantas Mitigaila ilgą laikotarpį rungtyniavo Klaipėdos “Granito“ ir „Atlanto“ komandose, kuriose buvo kapitonu. Baigęs sportuoti A. Mitigaila sėkmingai dirbo treneriu. 1977 metais jis su Klaipėdos „Granitu“ laimėjo „Tiesos“ taurę. Šešerius metus A. Mitigaila treniravo „Atlanto“ meistrų komandą, dalyvavusią buvusios Sovietų Sąjungos pirmenybėse. Vėliau A. Mitigaila dirbo dabartinio „Atlanto“ treneriu ir prezidentu. Dirbo Klaipėdos futbolo mokykloje bei išugdė daug futbolininkų.

Pagerbtas Vytautas Gegaudas – ilgametis futbolo treneris, futbolo inspektorius.
Praeityje buvęs puikiu futbolo žaidėju, vėliau dirbo futbolo treneriu Vilniaus “Žalgirio”, Klaipėdos „Atlanto“, „Granito“, „Aro“, „Sirijaus-2“ komandose.
Nuo 1998 m. Vytautas aktyviai įsijungė į LFTA gretas kaip teisėjų inspektorius ir iki šiol yra vienas aktyviausių LFTA narių Klaipėdos regione.

Padėkota Romualdai Jonaičiui už ilgą prezidentavimo laikotarpį Klaipėdos regiono futbolui.
Klaipėdos apskrities futbolui kelias kadencijas prezidentavęs, aktyvia veikla prisidėjęs prie įvairių futbolo projektų.

Klaipėdos regiono veteranų futbolo (virš 50 m.) geriausias žaidėjas – Robertas Butkevičius
.
Klaipėdos regiono veteranų futbolo (virš 35 m.) geriausias žaidėjas – Tomas Tamošauskas, su Gargždų „Veterano“ komanda šiemet tapęs Lietuvos veteranų virš 35 m. nugalėtoju.

Klaipėdos regiono geriausias vaikų futbolo treneris – Romualdas Norkus, su savo dvejomis vaikų grupėmis tapęs varžybų nugalėtojumi.

Padėkota Andriui Vaitkui – už 2018 m. proveržį – aktyvus futbolo renginių, vaikų turnyrų, vykdomų treniruotes ir stovyklų oragnizavimas ir vykdymas Neringoje;

Padėkota Vladimirui Razarionovui – už 2018 m. iniciatyvą – K. Sarsanijos atminimo pagerbimas, atidengiant atminimo lentą stadione

Geriausias mėgėjų komandos vadovas – Česlovas Kavarza (komanda nugalėjo LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse ir tapo prizininke salės futbolo II lygoje)

Geriausias mėgėjų komandos žaidėjas – Karolis Kelpšas (tapęs rezultatyviausiu LFF III lygoje ir 8×8 futbolo pirmenybėse)

Metų „standartas“ – Marius Valskis spalio menesį per porą savaičių porą kartų įmušė įvarčius tiesiai nuo kampinio.

2018 m. Klaipėdos regiono geriausias teisėjas Donatas Rumšas, vis daugiau teisėjaujantis ne tik Lietuvos čempionate, bet ir Europos Čempionų lygoje.

2018 m. Klaipėdos regiono geriausias treneris Arvydas Balsevičius, su Kretingos „Minija“ pirmą kartą futbolo klubo istorijoje tapo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių nugalėtojumi.

2018 m. Klaipėdos regiono geriausia žaidėja – Monika Grikšaitė, su Gargždų „Bangos“ komanda šiemet tapusi Lietuvos moterų čempionato prizininke.

2018 m. Klaipėdos regiono geriausias žaidėjas (profesionalas) Donatas Kazlauskas, sezoną pradjo Klaipėdos „Atlante“, o vėliau sėkmingai įsiliejo į „Trakų“ komanda, su kuria tapo bronzos medalių laimėtoju.

Padėkos įteiktos KLFF partneriams:
Klaipėdos miesto savivaldybė
„Klaipėdos Valstybinio Jūrų Uosto Direkcija”
AB “Klaipėdos Energija”
Kavinė-Baras “Senoji Hansa”
Sporto klubas “VS-Express 24/7”

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS