Neįgaliesiems

Komandos kviečiamos dalyvauti turnyre dėl patekimo į salės futbolo A lygą

Praėjęs Lietuvos salės futbolo A lygos sezonas dėl koronaviruso pandemijos buvo nutrauktas anksčiau laiko, o čempionų titulas ketvirtus metus iš eilės atiteko Kauno „Vyčio“ komandai.

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA) jau pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui ir kviečia komandas teikti paraiškas dėl dalyvavimo turnyre, kuriame bus kovojama dėl dviejų likusių vietų čempionate.  

Artėjantį sezoną aukščiausioje šalies salės futbolo lygoje žais 10 komandų. Aštuonios vietos jau yra užimtos praėjusių metų dalyvių. Kitą sezoną A lygoje neišvysime dviejų Vilniaus komandų – „Bekentas“ savo vietos neteko po to, kai praėjusio sezono viduryje pasitraukė iš čempionato, o VDA priėmė sprendimą nebežaisti aukščiausioje lygoje. 

Šiuo metu norą kitą sezoną žaisti salės futbolo A lygoje yra išreiškusios keturios naujos komandos. LSPFA kviečia ir kitus klubus, bent vienerius metus vykdančius futbolo veiklą bei norinčius siekti vietos salės futbolo A lygoje, atsiųsti paraišką iki rugsėjo 16 dienos (imtinai) el. paštu futsal@lff.lt.

Paraiškas atsiuntusioms komandoms bus pateikti reikalavimai, kuriuos privaloma įgyvendinti norint pretenduoti į vietą A lygoje. Reikalavimus atitinkančios komandos spalio 2-3 dienomis varžysis mini turnyre Prienuose, kuriame bus kovojama dėl dviejų likusių vietų čempionate. Turnyro formatas paaiškės pasibaigus paraiškų teikimo terminui.

 

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS