Neįgaliesiems

Kova dėl pirmojo sezono titulo: „Kauno Žalgiris“ ar „Vikingai“?

Naujasis Lietuvos futsal sezonas startuos pirmą sykį rengiamomis LFF futsal supertaurės rungtynėmis, kuriose į mūšį stos du pastarųjų metų lygos flagmanai: čempiono titulą iškovojęs „Kauno Žalgiris“ ir taurės laimėtojai Jonavos „Vikingai“.

Abi ekipos nusiteikusios pirmas oficialias sezono rungtynes sužaisti pergalingai. Apie tai – abiejų komandų kapitonai Justinas Zagurskas ir Benas Spietinis.

Apie pasiruošimą

Justinas Zagurskas: Mūsų komanda pasiruošusi puikiai. Visi motyvuoti ir nori sezoną pradėti su trofėjumi. Aišku, gaila, kad dėl traumų Supertaurės rungtynėse negalėsiu žaisti tiek aš, tiek Lukas Supavičius, bet visi kiti žaidėjai yra puikiai pasirengę.

Benas Spietinis: Šiam sezonui ruošėmės neįprastai. Pasiruošimas prasidėjo rugpjūčio pradžioje, sužaidėme nemažai draugiškų rungtynių, dėl to noriu padėkoti „Vikingų“ vadovybei už profesionalėjimą. Manau, komanda sekmadienį bus pasiruošusi žaisti visu šimtu procentų.

Apie būsimą sezoną

Justinas Zagurskas: Kol kas sunku pasakyti, nes viskas pasimato tik rungtynėse. Bet norime susigrąžinti taurę ir toliau tęsti čempionišką kelią čempionate bei patriukšmauti Europoje.

Benas Spietinis: Tikslai keliami patys aukščiausi, kaip visada. Kitokio net negali būti. Svarbiausia, kad komandą aplenktų traumos. Pasveiko Vladimiras Derendiajevas, turime kelis aukšto lygio legionierius, svarbiausia, kad išliko visas komandos branduolys, džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti trenerį Aleksandrą Danilenko… Stengsimės nugalėti kiekvienose rungtynėse.

Apie Luko Sipavičiaus persikėlimą iš „Vikingų“ į „Kauno Žalgirį“

Justinas Zagurskas: Kaip ir minėjau, Lukas šiuo metu yra traumuotas, todėl sunku kažką pasakyti.

Benas Spietinis: Vienas žaidėjas niekada nepadarys didesnės įtakos komandos žaidimui, nebent tai būtų Ricardinho. Jis išvyko, į jo vietą atvyko kiti žaidėjai. Linkiu jam sėkmės.

Apie Supertaurės svarbą

Justinas Zagurskas: Labai svarbi. Visas rungtynes einame laimėti, o ypač, kai jos dėl titulo.

Benas Spietinis: „Vikingai“ nėra išlepinti titulų, todėl kiekvienas titulas yra be galo svarbus klubui. Mes norime kurti istoriją kiekvienais metais, šie – nėra išimtis, padarysime viską, kad pasiektume savo tikslus.

Rungtynės

Kova dėl Supertaurės rugsėjo 25 dieną pirmąsyk istorijoje vyks Širvintose. Rungtynių pradžia 17 valandą. Įėjimas nemokamas, tiesiogiai rungtynes transliuos Lietuvos futbolo YouTube kanalas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS