Neįgaliesiems

Kovingai nusiteikusi U-21 rinktinė pradėjo Baltijos taurės stovyklą

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė sekmadienį pradėjo pasiruošimą Baltijos taurės varžyboms ir Šiauliuose surengė pirmąją treniruotę.

Carito Falcho auklėtiniai jau antradienį susitiks su Estijos bendraamžiais Parnu mieste, o birželio 4 dieną Gargžduose priims Latvijos jaunimą.

Sekmadienio treniruotėje dalyvavo 17 futbolininkų, tuo tarpu likusi dalis prie komandos prisijungė vakare arba pirmadienį ryte.

„Visada, kai susirenkame, komandoje turime gerą atmosferą. Žaidėjai į stovyklą atsiveža atsidavimą ir gerą nuotaiką. Šiandien pradėjome treniruotis tik su dalimi komandos, kiti žaidėjai atvyks rytoj. Turėsime pilną sudėtį tik likus dienai prieš rungtynes“, – apie pirmąją treniruotę kalbėjo C. Falchas.

„Dirbome ties paprasčiausiais taktiniais dalykais, o gale treniruotės turėjome smagų žaidimą tarpusavyje. Šios stovyklos metu mes vėl norime sugrįžti prie savo žaidimo pagrindų. Kiekvienas žaidėjas turi tiksliai žinoti, ką turi daryti, kai mes ginamės ir atakuojame. Norime rasti galimybių atakoje labai greitai, bet turime žaisti apgalvotai. Norime žaisti tiesioginiais perdavimais ir atakuoti su kamuoliu pažeme kaip įmanoma greičiau. Taip pat šlifavome kompaktišką, agresyvų ir spaudimu paremtą žaidimą gynyboje.“

Pasak specialisto iš Danijos, jo nuolat besikeičiančiai komandai dar reikia sutvirtinti tarpusavio supratimą bei ateinančiose rungtynėse su estais labiau koncentruotis į savo žaidimą: „Esu patenkintas žaidėjų požiūriu. Jie yra pasiruošę dirbti. Viskas, apie ką mums reikėtų galvoti – tarpusavio supratimą ir, žinoma, geresnį žaidimo koncepcijos įsisavinimą“.

„Kaip ir nuo pat pradžių sakiau, tai yra procesas, kuris užima laiko. Tai yra nacionalinė komanda, kurioje, skirtingai nuo klubų, nesame kiekvieną dieną kartu. Taigi, kai susirenkame, mums reikia būti labai susitelkusiems ir tęsti savo pradėtą darbą. Nors turnyre nelaimėjome ilgai, bet, manau, iš to proceso, kurį padarėme iki šiol, galime pasisemti daug pozityvių dalykų“, – samprotavo C. Falchas.

Tuo tarpu rinktinės puolėjas Eligijus Jankauskas neslėpė, jog šis komandos susitikimas yra ypatingas: „Visada malonu grįžti į rinktinę, padėti jai. Ne kiekvieną dieną matomės, tad malonu sutikti senus komandos draugus ir susipažinti su naujais“.

„Treneris susirinkime pasakė, kad turime laimėti taurę – kito varianto nėra. Kiekvieną kartą sugrįžę į rinktinę einame kovoti tik dėl pergalės. Baltijos taurę laimėjome prieš aštuonerius metus, tad mums pergalė joje yra principo reikalas. Manau, kad kiekvienas žaidėjas nori iškovoti trofėjus ir mes esame ne išimtis“.

Lietuvos jaunimo rinktinė su estais susitiks antradienį, 19 val., Parnu miesto stadione. Vėliau komanda grįš į Lietuvos pajūrį, kur ruošis antrosioms rungtynėms su Latvija. Įėjimas į šį birželio 4 dieną vyksiantį mačą Gargžduose bus nemokamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS