Kovo 11-ąją merginos pažymėjo mažojo futbolo finalinėmis varžybomis

LMFA Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionatas finišavo Gargžduose, kur susirungė pajėgiausios komandos, suburtos iš 2005 m. gimusių ir jaunesnių žaidėjų.

A grupėje dvi pergales iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris“, vieną – „Kauno Žalgirio“ FA (buv. SM „Tauras“), o be taškų liko Gargždų FK „Banga“.

B grupėje 4 taškus ir pirmąją vietą pelnė Klaipėdos FM, aplenkdama vieną pergalę iškovojusį FK „Utenos Utenį“ ir 1 tašką pelniusį Ukmergės SC.

Čempionato penktą vietą iškovojo FK „Banga“ komanda, kuri per pagrindinį laiką su ukmergiškėmis sužaidė rezultatu 2:2, o pratęsimo metu jas įveikė 4:3.

Bronzos medalius iškovojo kaunietės, nugalėdamos uteniškes rezultatu 9:4. Čempionių titulu džiaugėsi MFA „Žalgirio“ ekipa, kuri finale nugalėjo klaipėdietes 6:1.

Finalinių varžybų fotoalbumas (fkbanga.lt nuotr.)

Po rungtynių buvo apdovanotos komandos pricininkė bei įteikti individualūs apdovanojimai komandų geriausioms ir perspektyviausioms žaidėjoms:

MFA „Žalgiris“: Karolina Jasaitytė, Žemyna Lekavičiūtė.

Klaipėdos FM: Kamilė Mikalauskytė, Elzė Česnavičiūtė.

„Kauno Žalgirio“ FA: Ema Kriaučiūnaitė, Vanesa Vasiliauskaitė.

FK „Utenos Utenis“: Karolina Daubaraitė, Kamilė Medvedeva.