Kovo mėnesį – „LadyGolo“ regioninių finalų virtinė

Jau tapo žinoma lygiai pusę komandų, kurios iškovojo teisę žaisti Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ superfinaluose.

Prienų arenoje balandžio 9 dieną pasirodys stipriausios aštuonios U12 amžiaus grupės komandos, o balandžio 10 dieną – aštuonios U14 amžiaus grupės komandos. Šiuo metu jau yra žinomos 6 dalyvės iš jaunesnių moksleivių diviziono bei 2 dalyvės iš vyresniųjų.

Kovo 5 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre įvyko pirmasis „Ladygolo“ U12 diviziono Utenos-Vilniaus regioninis finalas, kuriame pirmąją vietą iškovojo Utenos Vyturių progimnazija, o antrąją –  Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija. Šios ekipos užsitikrino kelialapius į superfinalą, o trečios vietos taurė ir medaliai atiteko Biržų Kaštonų pagrindinei mokyklai.

Kovo 6-ąją Alytaus sporto reakracijos centro sporto salėje praūžė Alytaus regioninis finalas. Vietas superfinale pelnė Alytaus Panemunės progimnazija ir Butrimonių gimnazija. Į prizininkų trejetuką šįkart įėjo Alytaus Dainavos progimnazija.

Kovo 7 dieną „LadyGolo“ veiksmas nusikėlė į Kazlų Rūdos sporto centrą. Jame šurmuliavo Kauno-Marijampolės-Tauragės regioninis finalas. Pirmą ir antrą vietą užėmė atitinkamai Kybartų „Saulės“ progimnazijos komanda ir KTU inžinerijos licėjaus komanda iš Kauno. Bronzos medaliai iškeliavo į Gražiškių gimnaziją.

Tarptautinė moterų solidarumo diena buvo pažymėta „LadyGolo“ U14 diviziono rungtynėmis Kazlų Rūdoje. Iš Kauno-Marijampolės-Tauragės regioninio finalo dalyvių geriausiai pasirodė Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, o antras tapo KTU inžinerijos licėjaus. Trečios vietos prizus pelnė Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija.

Visų regioninių finalų rungtynių tvarkaraščius ir rezultatus galima sekti puslapyje www.lietuvosfutbolas.lt.