Neįgaliesiems

Kovo mėnesį – pernai pasiteisinusi iniciatyva „Masinio futbolo lyderio“ kursas

Praėjusiais metais startavusi futbolo mokymo programa „Masinio futbolo lyderio“ kursas grįžta ir šiemet – pirmasis gyvas seminaras bus surengtas jau netrukus.

Jis vyks šių metų kovo mėnesio 4 dieną Kaune, LFF treniruočių centro patalpose (Aukštaičių 51).

Šie mokymai yra skirti pedagogams, savanoriams, aktyvistams, kurie dirba ar tiesiog užsiima su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

„2021 metais surengėme pirmąjį masinio futbolo lyderio seminarą ir atsiliepimų sulaukėme tikrai teigiamų. Matome, kad susidomėjimas masinio futbolu auga ir šiuo laikotarpiu – ikimokylinių įstaigų projekte „Futboliukas“ turime rekordinį skaičių dalyvių ir puikiai žinome, kad daliai pedagogų tos žinios padėtų augti ir komfortiškiau jaustis su futbolu susijusiuose užsiėmimuose.

Nors šalyje pandeminė situacija sudėtinga, negalime organizuoti tarpmokyklinių varžybų ar bendrų festivalių vaikams, bet kiekvienas pedagogas užsiėmimus gali organizuoti savo aplinkoje, tai yra per kūno kultūros pamokas ar popamokinėje veikloje. Norime, kad seminaras suteiktų pedagogams papildomų žinių, drąsos bei motyvacijos futbolo užsiėmimus organizuoti savo aplinkoje.

Planuojame, kad per metus įvyks bent 4 seminarai skirtinguose Lietuvos regionuose, tad ir pasiekiamumas turėtų augti“, – mintimis apie iniciatyvą dalinosi Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Vienos dienos seminare vyksta teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Teorinėje dalyje vyks užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją. Praktiniai užsiėmimai vyks futbolo aikštėje – dalyviai bus supažindinti su paprastais pratimais, kurie padės vaikus įtraukti į futbolą ir sudominti šiuo žaidimu, išryškinti teigiamas vaikų savybes. Pasak kurso organizatorių, pratimai bus nesudėtingi, prieinami kiekvienam mokytojui.

Tiek internetinis kursas, tiek gyvas seminaras – nemokamas. Kursas „Kitas požiūris“ prieinamas internete bet kuriuo metu.

Išklausius šį kursą svetainėje Futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Daugiau informacijos pasiteiravimui: i.marcinkevicius@lff.lt.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS