Neįgaliesiems

Kovoje dėl aukso pirmoji pergalė pasiekta po vartininko klaidos

Trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo lemiamos kovos dėl medalių – buvo sužaisti pirmieji finalo ir mažojo finalo susitikimai.

Labai įnirtinga, bet nerezultatyvi kova vyko Prienuose, kur čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ susirėmė su dar sykį jiems iššūkį metančiais Jonavos „Vikingo“ žaidėjais.

Šiose rungtynėse buvo įmuštas vos vienas įvartis, kurį anksti pelnė kauniečiai. Šią trapią persvarą jie išlaikė visų rungtynių metų ir galiausiai 1:0 laimėjo pirmąsias finalo rungtynes.

Tas vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas dar 4 minutę po grubios „Vikingų“ vartininko klaidos. Andrius Skorupskas nesugavo aukšto kamuolio ir jį pametė prieš pat „Kauno Žalgirio“ brazilą Marcelo, kuris pasinaudojo gautu šansu ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Aršią komandų dvikovą puikiai iliustravo aštuntoji rungtynių minut4. „Vikingų“ žaidėjas Genaras Samsonikas po dvikovos dėl kamuolio jau už aikštės ribų rankomis nustūmė Bolo. Į tai sureagavo ir Kauno komandos vartininkas Abneris, kuris jau pastūmė G. Samsoniką. Rungtynių teisėjas dėl šio epizodo buvo griežtas ir raudonomis kortelėmis „apdovanojo“ tiek G. Samsoniką, tiek „Kauno Žalgirio“ vartininką.

Taigi, kurį laiką komandos žaidė mažumoje, bet per tą periodą įvarčių neįmušė. Abnerį pakeitęs lietuvis Ernestas Macenis puikiai tvarkėsi su savo užduotimis ir sėkmingai gynė šeimininkų vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Vikingai“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, bet neįmušė paskirto 10 metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje toliau vyko atkakli kova, abi komandos turėjo savų progų, bet nei viena iš jų nevirto įvarčiu, todėl „Kauno Žalgiris“ galiausiai ir laimėjo rezultatu 1:0.

Tuo metu kovoje dėl trečiosios vietos buvo užfiksuota užtikrinta SFK „Panevėžio“ pergalė. Pirmąsias rungtynes namuose žaidusi ekipa 5:1 nugalėjo Alytaus „Dainavą“. Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 2:1, bet antroje mačo pusėje Panevėžio žaidėjai įrodė savo persvarą, paskutinius kelis įvarčius įmušdami jau rungtynių pabaigoje.

Dubliu prie šios pergalės prisidėjo Mantas Adomėnas, kuris abu kartus pelnė įvarčius kėlinių pradžiose.

Tiek finalo, tiek mažojo finalo atsakomosios rungtynės vyks šeštadienį, atitinkamai Jonavoje ir Alytuje.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 1:0 Jonavos „Vikingai“

4‘ [1:0] Marcelo

8‘ Anderson Abner („Kauno Žalgiris“) – raudona kortelė

8’ Genaras Samsonik („Vikingai“) – raudona kortelė

SFK „Panevėžys“ 5:1 Alytaus „Dainava“

4’ [1:0] Mantas Adomėnas

8’ [2:0] Edvardas Tamulevičius

16’ [2:1] Vytautas Lukša

21’ [3:1] Mantas Adomėnas

37’ [4:1] Luis Eduardo

39’ [5:1] Žilvinas Banys (iš 10 m.b.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS