Neįgaliesiems

Kovos dėl „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės – jau šeštadienį

Šį šeštadienį Palangoje paaiškės „Stiklita“ paplūdimio taurės savininkai. Dėl titulo kovos 7 komandos, tarp kurių ir praėjusiais metais turnyre triumfavęs Panevėžio rajono „Dembavos“ klubas.

„Galime tikėtis intrigos, ar „Dembavai“ pavyks apginti praėjusiais metais iškovotą titulą. Taip pat galime pasidžiaugti tuo, kad turėsime Klaipėdos krašto komandą, galime tikėtis gero oro ir intriguojančių kovų“, – dar prieš burtų ceremoniją sakė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Prieš dvi savaites 12 kartą čempiono titulą apgynęs Vilniaus IGOL klubas dėl taurės nekovos. Užtat dėl jos varžysis šalies vicečempionė Kupiškio „Narjanta“ bei bronziniai prizininkai Kauno „Aleksoto“ futbolininkai. Šias ekipas burtai suskirstė į skirtingas grupes.

Pagal turnyro formatą dviejų grupių dvi stipriausios komandos pateks į pusfinalį, kurio nugalėtojai varžysis dėl titulo.

Burtai lėmė, kad A grupėje varžysis Vilniaus „MV Team“, Kauno rajono „Hegelmann“, Panevėžio rajono „Dembava“ ir „Vilniaus veteranai“, B grupėje: Kauno „Aleksotas“, Klaipėdos rajono „Jakai“ ir Kupiškio „Narjanta“.

Turnyras vyks prie Palangos gelbėjimo stoties. Grupių susitikimai startuos 12:00 valandą, pusfinaliai – 15:30, finalas – 16:50 val. Skirtingai nei šalies čempionate, čia rungtynės truks du kėlinius po 12 minučių.

Stiklita“ paplūdimio taurės turnyro tvarkaraštis

10:00 val. FK Jakai – FK Aleksotas (B grupė)
10:35 val. FC Hegelmann – FK Dembava (A grupė)
11:10 val. MV Team – Vilniaus veteranai (A grupė)
11:45 val. FK Aleksotas – FC Narjanta (B grupė)
12:20 val. Vilniaus veteranai – FK Dembava (A grupė)
12:55 val. FC Hegelmann – MV Team (A grupė)
13:30 val. FC Narjanta – FK Jakai (B grupė)
14:05 val. MV Team – FK Dembava (A grupė)
14:40 val. Vilniaus veteranai – FC Hegelmann (A grupė)
15:30 val. I pusfinalis (1B – 2A)
16:05 val. II pusfinalis (1A – 2B)
16:50 val. finalas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS