Neįgaliesiems

Kretingoje atidaryta pirmoji dirbtinės dangos aikšė

Šeštadienį Kretingoje oficialiai atidaryta pilnų matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštė.

Kretingos rajono mero Antano Kalniaus teigimu, artimiausiais metais mieste atsiras ir daugiau šiuolaikiškų sporto objektų.

„Pirmoji Kretingoje dirbtinės dangos futbolo aikštė ženkliai pagerino miesto futbolininkų treniruočių sąlygas. Kartu tikimės, kad gerėjančios sąlygos paskatins ir daugiau jaunųjų kretingiškių įsitraukti į futbolininkų gretas, – sako A. Kalnius – Taip pat šiuo metu jau rengiamas Kretingos miesto stadiono rekonstrukcijos projektas, vykdomos naujo rangovo parinkimo procedūros Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos darbams užbaigti, kitąmet startuos ir miesto centre esančio Pranciškonų gimnazijos sporto aikštyno atnaujinimo darbai.“

Naujoje futbolo aikštėje paklota beveik 8 tūkst. kv. metrų ploto dirbtinė futbolo danga, įrengta 500 vietų dengta žiūrovų tribūna, teisėjams ir žaidėjams skirtos mobilios dengtos tribūnos, standartiniai ir mobilūs futbolo vartai, kamuolių gaudyklės, lauko treniruokliai, švieslentė, apšvietimas bei kt.

Šeštadienį vykusio dirbtinės dangos futbolo aikštės oficialaus atidarymo metu savo pirmąsias draugiškas rungtynes čia surengė jaunieji Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai. Taip pat rajono gyventojai buvo pakviesti tapti ir pirmojo Kretingos rajono gyventojų 8×8 futbolo turnyro dalyviais. Turnyre iš viso dalyvavo 12 komandų.

„Labai džiaugiamės Kretingos investicijomis į sporto infrastruktūrą, – kalbėjo atidaryme dalyvavęs LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Kaip nuolat kartoju, kokybiška infrastruktūra yra vienas iš kertinių aspektų, norint pasiekti teigiamų rezultatų. Labai džiaugiuosi Kretingos klubu „Minija“, kuris labai sparčiai artėja prie tikro futbolo klubo, savo struktūroje turinčio ir vaikų futbolo grupes.“

kretinga.lt informacija ir nuotrauka

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS