Neįgaliesiems

KTU laimėjo trečiąkart iš eilės

Lietuvos studentų futbolo lygos rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 2:0 nugalėjo Vilniaus universiteto rinktinę bei su devyniais taškais iš devynių galimų įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje. Nugalėtojams įvarčius pelnė Justas Kudirka ir Dominykas Rickis.

Vilniečiai pradėjo aktyviau rungtynes, sukūrė puikią galimybę, tačiau ji liko neišnaudota ir iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai. Abu įvarčiai buvo įmušti lygioje vietoje po nesėkmingo žaidimo besiginant.

„Kažkiek buvome geresni ir to užteko. Tačiau bendrai vertinant rungtynės – apylygės“, – komentavo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Po pertraukos žaidimas tapo dar lygesnis – kokybės trūko tiek vienų, tiek kitų žaidime. Veikiausiai, prie žaidimo kokybės prisidėjo ir aikštės kokybė.

„Labai prastas antrasis kėlinys. Galvoju, kad tokiomis sąlygomis žaidėjams paprasčiausiai buvo nesmagu“, – sakė G.Grigonis, kuriam antrino ir VU treneris Edvardas Malkevičius.

„Žaidėme labai blogai. Be noro, be entuziazmo, todėl toks ir rezultatas. Futbole taip yra, kad jei nesinori žaisti, tai laimėti nėra jokių šansų. Dar pridursiu – viskas prasideda nuo treniruotumo. Jei nelankai treniruočių, tai kaip tu gali gerai sužaisti“, – kritikos auklėtiniams negailėjo E.Malkevičius.

VU po pirmojo rato su keturiais taškais užima trečiąją vietą. Kitą savaitę baigsis pirmasis iš keturių čempionato ratas.

Beatos Stampachovos nuotraukos;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS