KTU nugalėjo LSU ir sugrįžo į prizinį trejetą

Septintojo Lietuvos studentų futbolo lygos turo rungtynėse Kauno technologijos universiteto studentai 2:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto rinktinę bei turnyro lentelėje pakilo į trečiąją poziciją. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Povilas Malakas, pralaimėjusiems – Karolis Skamarakas.

Šioje dvikovoje pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Praradę kamuolį LSU futbolininkai nespėjo sugrįžti prie savųjų vartų, o kraštu prasiveržęs Žygimantas Grinevičius atliko perdavimą į baudos aikštelę P. Malakui. Po pastarojo smūgio vartininkas Aleksas Kazlauskas atmušė kamuolį, tačiau tiesiai tam pačiam P. Malakui ant galvos – jis ir tapo pirmojo įvarčio autoriumi.

Po įmušto įvarčio aikštėje žaidė dvi lygios komandos. KTU buvo šiek tiek aštresni, tačiau didelio skirtumo nesimatė. Abiem komandoms geriausias savybes demonstruoti trukdė įmirkusi aikštė.

Prasidėjus antrajam kėliniui, P. Malakas įspūdingu baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų į vartų devyniukę skirtumą padvigubino. Tai buvo esminis lūžis rungtynėse, kuriose KTU sugebėjo dusyk pataikyti į skersinį, dar kelis kartus neįveikė sėkmingai žaidusio A. Kazlausko.

Likus septynioms minutėms iki dvikovos pabaigos, teisėjas Arūnas Dapkus į KTU vartus paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo K. Skamarakas. Po šio įvarčio vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė.

„Kai įmušėme, visų pirma, pasikeitė judėjimas. Taip turėjome žaisti nuo rungtynių pradžios. O dabar gavosi taip, kad per pirmą kėlinį, turbūt, vos kartą pataikėme į varžovų vartų plotą. Reziumuojant, nesužaidėme ir neparodėme savo galimybių. Apskritai, mums žaidžiant ant natūralios dangos yra sunku. Kamuolys pynėsi, technikos elementų pademonstruoti nesugebėjome ir pralaimėjome stipresnei komandai“, – sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

„Tikėjausi prastesnio mūsų žaidimo, bet pusė bėdos. Rungtynes tikrai vertinu teigiamai“, – komentavo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Dar vienos LSFL rungtynės tarp VDU ir KU bus sužaistos trečiadienį VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadione. Rungtynių pradžia 19 valandą, jų transliacija – „Lietuvos futbolas“ Youtube kanale.