Neįgaliesiems

Kupiškyje įvyko antrasis „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas

Savaitgalį Kupiškyje vykęs antrasis 2023 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas sudėliojo galutinę grupių turnyro lentelę. Dvi geriausias vietas užėmusios Kauno „Aleksoto“ ir Vilniaus IGOL ekipos iškart iškovojo kelialapius į pusfinalio etapą, likęs ketvertukas atkrintamąsias varžybas pradės nuo pusfinalio.

„Planas įvykdytas, tačiau kol kas tai dar nieko nereiškia. Laimėjome, iš esmės, dėl individualiai stiprių žaidėjų. Tiek Paulius Giedraitis, tiek Audrius Plytnikas sužaidė taip, kaip iš jų tikėjomės – toks ir rezultatas. Vis tik, žiūrint į finalinį etapą, didelio privalumo ta pirma vieta neduoda. Nebent tai, kad nereiks žaisti ketvirtfinalyje. Tačiau pusfinalyje, veikiausiai, mūsų lauks „Dembava“, kuri turėtų būti nevaikiškai pasistiprinusi. Galbūt naujokai nebus susižaidę, bet jie žada atvežti keturis stiprius žaidėjus. Taip kad didelio skirtumo, ar žaisti su IGOL, ar su „Dembava“ aš nematau“, – sakė „Aleksoto“ vadovas Rimvydas Bakus.

Kauniečiai grupės nugalėtojais tapo per penkerias rungtynes iškovoję 12 taškų. Dviem taškais atsiliko pergalę prieš „Olimpą SC“ iškovoję ir pralaimėjimą prieš „Dembavą“ patyrę čempiono titulą ginantys Vilniaus IGOL futbolininkai.

Ketvirtfinalio poras sudarys 3–6 ir 4–5 vietas užėmusios ekipos. Turnyrinė lentelė sudėliojo, kad „Narjanta“ kovos su „Olimpo SC“, o „Dembava“ su „Jakais“.

Nepaisant pralaimėjimo „Aleksotui“, trečiąją poziciją „Narjantai“ garantavo pergalė prieš „Dembavą“. Dembaviškiai, savo ruožtu, pasiekė didžiausią turo sensaciją 8:6 nugalėdami IGOL.

„Mes turėjome daugiau keitimų ir galvoju, kad tai lėmė mums sekmingą rungtynių pabaigą. Pati kova buvo itin atkakli, tačiau neblogi įvarčiai, neblogas gynėjų ir vartininko žaidimas lėmė iškovotus tris taškus. Atkrintamąsias varžybas pradėsime kaip ketvirta komanda. Tai reiškia, kad turėsime sužaisti vienomis rungtynėmis daugiau, bet, iš esmės, tai viskas. Nematau didelės reikšmės. Stengsimės kovoti dėl pergalių, stengsimės patekti į finalą, o tada ir jį laimėti“, – sakė Saulius Dambrauskas.

Penktoji pozicija grupės turnyre atiteko debiutantams „Jakų“ futbolininkams, kurie vienintelę savo pergalę iškovojo prieš čempionato autsaiderę „Olimpo SC“ ekipą.

Rugpjūčio 5 dieną Ignalinoje įvyks čempionato finalinis turas.

 

Visi antrojo etapo rezultatai:

Dembava 1:3 Narjanta

Aleksotas 8:6 Jakai

Olimpo SC 3:6 Igol

Narjanta 3:4 Aleksotas

Igol 7:9 Dembava

Jakai 2:1 Olimpo SC

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS