Neįgaliesiems

Kviečia į seminarą apie emocinį intelektą masiniame futbole

Masinio futbolo asociacija kviečia į internetinį seminarą apie emocijų atpažinimą ir raišką masiniame futbole.

Devintasis seminarų ciklo tėvams, treneriams pedagogams nuotolinis susitikimas internetu vyks vyks vasario 17 d. (trečiadienį) nuo 18 val. 30 min.

Seminare psichoterapeutė ir LFF C kursų lektorė Alina Bechterevė aptars emocinį intelektą ir kaip jis gali būti vystomas masiniame futbole. 

Mokymuose bus siekiama suprasti emocijų ir jausmų skirtumą, atpažinti emocijas, pristatomi praktiniai metodai kaip mokytis/suprasti ir tinkamai reikšti vaikams kilusias emocijas, įvairiose situacijose: treniruotėse, varžybose, kasdienėje aplinkoje. 

Seminaro dalyviai galės gyvai užduoti klausimus bei pasidalinti mintimis su lektore ir kitais dalyviais.

Dalyvavimas nemokamas, tik reikalinga išankstinė registracija. Registruotis į seminarą galima paspaudus čia iki vasario 17 d. 17 val. arba tol, kol bus surinktas maksimalus dalyvių skaičius.

2020 m. Masinio futbolo asociacija surengė septynis tokius seminarus – tris gegužę ir keturis lapkričio–gruodžio mėn. Dar vienas vyko vasario mėn. pradžioje.

Mokymai rengiami pagal Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS