Neįgaliesiems

Kviečia ugdymo įstaigas registruotis į „Futboliuką“

Universalusis ir smagusis „Futboliukas“ kartu su kiškiu Hansu sugrįžta ir kviečia registruotis.

“Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą”– mažojo futbolo atmaina ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Į jas projektas atkeliauja jau 11-ąjį sezoną. Registracija prasideda anksčiau nei įprastai ir truks iki lapkričio 16 dienos internetu.

Projekto organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) bendradarbiaudama su „Goethe institut Litauen“ – kviečia dalyvauti ir siūlo galimybę įgyti ne tik pasisemti, idėjų, kaip užimti vaikus, bet ir gauti futbolui tinkamą inventorių.

Naują inventoriaus komplektą sudaro itin modernios konstrukcijos, platūs varteliai, į kuriuos bus galima įmušti dar daugiau įvarčių. Įstaigos taip pat gaus dviejų tipų kamuolius. Inventorius bus tinkamas naudoti tiek lauke, tiek viduje.

“Šiais metais žiūrėdami į praktiškumą atsisakėme standartinių metalinių bei sulankstomų plastmasinių vartelių. Dalyviams skirsime naujoviškus vartelius”, – sakė projekto vadovas, l.e.p. Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Specialus seminaras „Futboliuke“ dalyvaujančių ugdymo įstaigų pedagogams planuojamas Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijos techniniame centre š. m. gruodžio 5-6 dienomis.

Norinčius dalyvauti šiame projekte prašome užpildyti elektroninę registracijos formą iki š. m. lapkričio 16 d. (imtinai).
Dalyvavimui projekte bus atrinkta 20 švietimo ir ugdymo įstaigų. Dar penki darželiai bus atrinkti iš „Goethe institut Litauen“ projekto Hans Hase dalyvių (registraciją atskirai vykdo „Goethe Institut“).

Dalyvauti, gali įstaigos, kurios nėra anksčiau dalyvavusios projekte “Futboliukas” ar “Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą”. Tokias įstaigas į projektą vėl pakviesti planuojama nuo kitų metų.

“Žinome, jog yra tokių, kurie pasiilgo “Futboliuko” bei bendraminčių. Matome, jog nemažai įstaigų aktyviai įsitraukę į veiklą – organizuoja patys, prisijungia prie mūsų ar mūsų partnerių projektų. Norime suvienyti daugiau įstaigų, norime “Futboliuką” žaisti dažniau ir didesniu būriu vaikų. Pats konceptas turėtų peraugti į nuolatos vykstančią veiklą. “Futboliuko” mokymai išliks bet pagal dalyvių norą, matome, jog atėjo pats laikas augti. Tikime, jog ateityje “Futboliukas” bus dar didesnis”, – sakė I. Marcinkevičius.

Atrankos į šio sezono projektą prioritetai bus teikiami:
1. Tvarkingai anketas užpildžiusioms ir rekomendacijas iš ankstesnių LFF ilgalaikės masinio vaikų užimtumo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus” projektų dalyvių turinčioms įstaigoms (rekomendacijos rašomos laisva forma)
2. Jau siuntusioms paraiškas, tačiau nepatekusioms švietimo ir ugdymo įstaigoms (prašome tai nurodyti motyvacijos grafoje)
3. Darželiams bendradarbiaujantiems su pradinėmis mokyklomis bei futbolo klubais ir vykdysiantiems bent 2 bendrus projektus per metus.
4. Darželiams, kurie bendradarbiauja su ankstesniais metais „Futboliuko“ projekte dalyvavusiomis švietimo ir ugdymo įstaigomis
5. Darželiams, kurie bendradarbiauja su Goethe institut Litauen ir vykdo vokiečių kalbos pamokėles pagal Hans Hase programą (prašome nurodyti motyvacijos grafoje).
6. Darželiams, kuriuose dirba Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) nariai.

Video reportažas iš praėjusio “Futboliuko” sezono:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS