Neįgaliesiems

Kviečiame prisijungti prie UEFA Masinio futbolo savaitės

Kaip ir kasmet, Europoje rugsėjo 23–30 dienomis vyks masinio futbolo savaitės renginiai, skirti pažymėti futbolo ir sporto aktvumo svarbą bei įvairovę žmonių gyvenime. 

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) inicijuoja Masinio futbolo savaitę. UEFA socialiniai kanalai per šį 7 dienų maratoną viešins naujienas, nuotraukas ir vaizdo įrašus apie neprofesionalaus futbolo žaidimą, kuris gali įvykti bet kurioje aplinkoje ir paros laiku bei sutelkti skirtingas bendruomenes. 

Lietuvos masinio futbolo asociacija kviečia futbolo entuziastus organizuoti įvairius renginius, kurių tikslas yra populiarinti skirtingas futbolo žaidimo formas bei pasidalinti šiomis akimirkomis.

„Tradicine tapusi masinio futbolo savaitė kasmet suburia įvairias bendruomenės dalis. Skirtinguose miestuose vyksta įvairiausi renginiai, dalyvauja nuo pačių jauniausių iki pagyvenusių žmonių, išbandomos naujos aktyvumo formos, dar nematyti žaidimai ir rungtys. Didžiuojamės ir gausiu lietuvaičių būriu, besijungiančiu prie šios iniciatyvos ir palaikančiu bei skatinančiu sportą“, – teigė Lietuvos masinio futbolo projektų vadovė Greta Valikonienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS