Neįgaliesiems

Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

Jau ketvirtus metus iš eilės UEFA skelbia Europos masinio futbolo savaitę („UEFA Grassroots week”). Šiais metais šventė vyks rugsėjo 23–30 dienomis, o Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) futbolo entuziastus kviečia švęsti kartu bei organizuoti futbolo renginius.

Praėjusiais metais per Europos futbolo savaitę Lietuvoje įvyko per 15 masinio futbolo renginių. Jie apjungė darželinukus, mokyklinio amžiaus vaikus, paauglius, močiutes, fizinę negalią turinčius žmones bei kitus futbolo bendruomenės narius.

Dalyviai įvairiuose Lietuvos miestuose žaidė futbolą – sporto ir aktų salėje, ant smėlio ir įprastose futbolo aikštėse. Taip pat atliko su futbolu susijusias rungtis, išbandė savo žinias futbolo viktorinoje ir kitą veiklą.

Lietuvoje masinis futbolas kasmet vis plečiasi, o futbolo entuziastų veiklą tokiuose renginiuose stebi ir socialiniuose tinkluose plačiai nušviečia ir UEFA. Kasmetiniuose UEFA masinio futbolo apdovanojimuose „Močiutės už futbolą“ projektas praėjusiais metais buvo įvertintas bronziniu apdovanojimu. Viena iš projekto dalyvių šiais metais Ramutė Kartavičienė sulaukė UEFA dėmesio bei tapo „EqualGame“ (angl. – žaidimas lygus visiems) kampanijos žvaigžde.

„Praėjusiais metais projekte dalyvavo, futbolą žaidė ir džiaugėsi praleistu laiku įvairaus amžiaus žmonės, daliai jų tai buvo pirmoji pažintis su futbolu. Šiais metais norime toliau tęsti šią veiklą ir raginame futbolą mylinčius žmones registruotis bei organizuoti renginius savo miestuose“, – teigė projekto koordinatorė Greta Guižauskaitė.

Norintys platesnės informacijos ir prisidėti prie Europos masinio futbolo savaitės turi registruotis el. paštu g.guizauskaite@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS