Neįgaliesiems

Kviečiame registruotis į „6:0 vokiečių kalbos naudai“ konkursą

Jau šeštam sezonui sugrįžta Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir „Goethe“ instituto organizuojamas konkursas „6:0 vokiečių kalbos naudai“, o Lietuvos mokyklos aktyviai kviečiamos registruotis.

Praėjusiame sezone interaktyviame konkurse pagrindinį prizą – futbolo savaitgalį Berlyne ir apsilankymu „Hertha“ klube – iškovojo geriausiai futbolo rungtyneje pasirodę Vilniaus Palaimintojo Teofilijaus Matulio gimnazijos auklėtiniai. Tuo tarpu geriausias vokiečių kalbos žinias pademonstravę Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos šeštokai praleido vieną dieną su Lietuvos futbolo rinktine.Kauno jėzuitų gimnazijos komanda „FußballLöwen“, į finalą patekusi tik po papildomos atrankos, buvo labai stipri futbolo turnyre ir apdovanota specialiu prizu – viena diena su vokiečių kalba.

Projekto ambasadorius ir vienas Lietuvos rinktinės lyderių Arvydas Novikovas sakė: „Labai džiugu, kad vaikai stipriai domisi futbolu ir vokiečių kalba, pamatė mūsų rinktinės gyvenimą iš arčiau, buvo linksma. Smagu, kad tęsiasi šis projektas jau šešis metus“.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) direktorius Ignas Marcinkevičius džiaugėsi projekto tęstinumu: „Tai bus jau šeštas šio projekto sezonas ir mes esame labai patenkinti galėdami prie jo prisidėti. Sėkmingą projekto veikimą parodo kasmet besikeičiantis ir augantis dalyvių skaičius, o mes džiaugiamės, kad vaikai suinteresuoti žaisti futbolą, o taip pat kartu – ir mokytis vokiečių kalbos“.

Teikti paraišką šių metų konkursui gali komandos, sudarytos iš šešių, gimusių nuo 2006.01.01, 5-6 klasėse besimokančių berniukų ir mergaičių (santykis tarp lyčių gali būti 3:3, 2:4 ar 4:2). Atskiri komandos nariai turi mokėti žaisti futbolą arba šiek tiek kalbėti vokiškai, arba sugebėti ir tai, ir tai. Šie gebėjimai turės lemiamos reikšmės 2019 metų pavasarį vyksiančiame šalies finale.

2019 m. laimėtojai keliaus į Berlyną, kur dalyvaus futbolo treniruotėse, vokiečių kalbos pamokose bei stebės futbolo klubo „Hertha“ rungtynes. 

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas galite rasti paspaudus ant šios nuorodos https://www.goethe.de/ins/lt/lt/spr/unt/ver/fus/mit.html

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS