Neįgaliesiems

Kviečiame registruotis į LFF C licencijos kursus

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) antrus metus iš eilės kviečia įgyti naujų žinių arba jas atnaujinti ir dalyvauti LFF C licencijos kursuose.

Kursai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, kurie nori vykdyti ar prisidėti prie užsiėmimų su vaikais iki 12 metų.

Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose gali atrasti naujų idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisemti žinių kitais pedagogikos klausimais. Programoje didelį dėmesį kreipiame į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą.

„Jau antrus metus organizuojame šiuos kursus ir matome, jog jie sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Dalyviai apie kursus atsiliepia labai gerai ir tai yra dar didesnė paspirtis mums vykdyti kursus. Prasidėjo registracija į penktąją grupę ir matome, jog vietų skaičius sparčiai mažėja. Norime paskatinti visus nedelsti, susiplanuoti savo laiką bei prisijungti prie bendraminčių tarpo. O mes galime prižadėti, jog išgirsite bei išmoksite daug naujų ir įdomių šiuolaikiškų metodų, kuriuos galėsite pritaikyti užsiėmimuose su vaikais, ar tiesiog jums padės geriau suprasti savo atžalas. Džiaugiamės, jog į kursus įsitraukia ne tik treneriai, bet daugėja pedagogų ir tėvelių“, – tvirtino MaFA direktorius Ignas Marcinkevičius.

KOKIE TAI MOKYMAI? 

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) savo iniciatyva paruošė 64 valandų trukmės C licenciją, kurią sudaro internetiniai kursai bei gyvi seminarai, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, norintiems vykdyti užsiėmimus ar prisidėti prie vykdomų užsiėmimu su vaikais iki 12 metų. 

Programoje didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Rengdami programą, konsultavomės su Ugdymo plėtotės centro (UPC) specialistais. Jie randa bendrų aspektų su pačių vykdomomis, ar rengiamomis programomis. Taip pat mokymai yra patvirtinti ir UPC programoje.

ĮDOMU. KUR ŠIE MOKYMAI VYKS?

2018 m. rugsėjo 14-15 d. (penktadienį – šeštadienį) Sudeikiuose, Utenos raj., dviejų dienų seminaras (nakvynė (suteikiama dalyviams, kurie gyvena toliau nei 50 km. nuo kursų vykdymo vietos – registracijos anketoje pažymėkite varnele) ir maitinimu pasirūpins organizatoriai – registracijos formoje pažymėkite varnele)

Atkreipiame dėmesį, jog kursų programa sudaryta iš dviejų gyvų seminarų (žr. žemiau)

Nakvynė ir/ar maitinimas įeina į bendrą kursų kainą.

Seminaras gali neįvykti, jei neužsiregistruos minimalus dalyvių skaičius.

Minimalus dalyvių skaičius – 27;

Maksimalus dalyvių skaičius – 45; 

LFF C licencijos viso kurso kaina – 99 EUR. (galimas išankstinis apmokėjimas)

KAIP PATEKTI Į KURSĄ Sudeikiuose?

Registracija vykdoma mokymų sistemoje, pabaigus 10 valandų kursą “Kitas požiūris”, kurį galima rasti www.futbolotreniruotes.lt/kursas/.

Kursai gali neįvykti jei nesusirinks minimalus dalyvių skaičius.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 3d.

PER KIEK LAIKO BAIGSIU C LICENCIJĄ?

LFF C licencijos programa sudaryta iš 64 valandų: 

Trumpa mokymų programa pagal eiliškumą:

1. LFF internetinis kursas „Kitas požiūris“ – 10 valandų;

MOKAMA DALIS (2-8 pt. Iš viso 99 EUR)

2. Rugsėjo 14-15d. Sudeikiuose,  pirmasis dviejų dienų gyvas seminaras, Sudeikiuose – 16 valandų;

3. Savarankiškas darbas  – 18 valandų;

4. Internetinio kurso II dalis – 8 valandos;

5. Registracija į antrą seminarą pabaigus savarankišką darbą bei II internetinio kurso dalį iki lapkričio 11d.

6. Lapkričio 23-24d.  Sudeikiuose – antrasis gyvas seminaras (dviejų dienų) – 16 valandų.

7. Internetiniai kurso III dalis – 6 valandos.

8. Apmokėjimas pavedimu bei sertifikato gavimas

Kilus klausimams, kreiptis: i.marcinkevicius@lff.lt 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS