Neįgaliesiems

Kviečiame registruotis į salės futbolo trenerių kursus

Siekiant toliau skatinti salės futbolo plėtrą Lietuvoje, LFF bendradarbiaudama su FIFA organizuoja salės futbolo kursus treneriams, aktyviai dirbantiems su suaugusiųjų mėgėjų komandomis.

Kursai vyks jau š. m. rugsėjo 17–21 dienomis Nacionalinėje futbolo akademijoje (Aukštaičių g. 51, Kaunas).

Kursai vyks kasdien nuo 9 iki 18 val., iš viso tai sudarys 20 teorijos ir 20 praktikos valandų. Praktika vyks Kauno sporto halėje.

– Pagrindinis svečias bei lektorius – FIFA rekomenduotas tarptautinės patirties turintis salės futbolo instruktorius Mico Martic, kuris taip pat yra ir Suomijos salės futbolo rinktinės treneris.
– Apgyvendinimo (NFA) ir maitinimo išlaidas (3x/d.NFA) padengia LFF, kelionės išlaidas – patys dalyviai.
– Dalyvių skaičius – 30. Visiems bus suteikta metodinė medžiaga, sportinė apranga ir avalynė, registracijos formoje reikia nurodyti tik reikiamus dydžius.*

Sėkmingai baigę kursus treneriai gaus FIFA sertifikatą, o norintys gauti LFF Futsal C licenciją galės papildomai išklausyti 10 val. trukmės teoriją online ir atlikti praktinę užduotį (egzaminą). Primename, kad nuo 2019–2020 m. Lietuvos Futsal A lygos treneriai privalės turėti LFF Futsal C licenciją.

Užpildytas formas prašome siųsti iki rugsėjo 10d. el.paštu j.jeremejev@lff.lt.

Registracijos forma

*Atsižvelgdami į ribotą dalyvių skaičių, dalyvausiančių trenerių atranka bus vykdoma pagal nustatytus reikalavimus – darbo patirtį, kvalifikaciją, klubą, lygą. Konkretizuota kursų programa artėjant pirmajam susitikimui bus išsiųsta atrinktiems treneriams el. paštu.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS