Neįgaliesiems

Kviečiame tapti „Ladygolo“ superfinalų dalimi

Jau šio mėnesio pabaigoje finišuos 2018 m. „Ladygolo“ žaidynių sezonas. 20 merginų komandų iš visos Lietuvos susirungs Kauno sporto halėje. Lietuvos futbolo federacija kviečia prisidėti prie superfinalų organizavimo ir tapti savanoriais! 

2016 metais Lietuvoje startavusių „Ladygolo“ žaidynių tikslas yra populiarinti salės futbolo žaidimą Lietuvos mokyklose bei sudominti mergaites sportu, sveika gyvensena. Šiame sezone „Ladygolas“ iš viso subūrė 371 komandą. 

Trečiojo sezono „Ladygolo“ žaidynės vyko trijų amžiaus grupių kategorijose. Jauniausiųjų grupė – 6 kl. ir jaunesnės mokinės (118 komandų), vidurinioji grupė – 8 kl. ir jaunesnės mokinės (144 komandos) bei vyriausiųjų grupė – 10 kl. ir jaunesnės mokinės (109 komandos). 

10 klasių ir jaunesnių moksleivių superfinalas įvyks balandžio 20 dieną. Lygiai po savaitės, 27 dieną, įvyks 8 klasių ir jaun. moksleivių superfinalas. 

„Ladygolo“ varžybas organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF). Žaidynių svarbiausios naujienos skelbiamos www.ladygolas.lt svetainėje.

Kontaktai registracijai

Projekto vadovė Greta Guižauskaitė

El. paštas: g.guizauskaite@lff.lt

Tel. +37060175912

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS