Neįgaliesiems

Kybartų „Sveikatos“ jaunimui – emocijų pliūpsnį suteikusi kelionė į pasaulio čempionato finalą

Savaitgalį Kaune vykusį FIFA pasaulio salės futbolo čempionato finalą gyvai stebėjo daugiau nei 8 tūkstančiai sirgalių, o tarp jų buvo ir jaunieji Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai.

Jaunieji futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos bei programos „Jaunimas gali“ iniciatyva gavo galimybę nemokamai atvykti ir stebėti finalines rungtynes tarp Portugalijos ir Argentinos, kurias portugalai po gražios kovos 2:1 laimėjo portugalai.

„Labai didelis įspūdis, vaikai vis klausė, kada važiuosime. Tikrai smagu, kelionė buvo greita, vaikai pabendravo vieni su kitais.

Ne vieną kartą buvome ir lauko futbolo renginiuose, tad po jų tikrai būna matomas tam tikras pagyvėjimas.  Jie pamato atmosferą, pradeda atkartoti judesius, tad kažkokią įtaką tokie dalykai tikrai turi“, – kalbėjo „Sveikatos“ vaikų treneris Henrikas Katilius.

Kelionė bei rungtynės paliko įspūdį ir renginyje sudalyvusiems vaikams.

„Patiko gražus žaidimas ir aistringi sirgaliai, man tai buvo pirmas kartas „Žalgirio“ arenoje, pamatęs tokias rungtynes noriu dar labiau stengtis treniruotėse“,  – kalbėjo 10-metis Kajus.

„Tai buvo pirmas kartas, kada buvau „Žalgirio“ arenoje. Negalėjau net patikėti, kad vienoje vietoje gali tilpti tiek žmonių. Net sapnuose negalėjau susapnuoti, kad galėsiu gyvai pamatyti tokias rungtynes.

Bent kartą gyvenime linkiu kiekvienam fanui pamatyti viską iš taip arti“, – savo įspūdžiais dalinosi 11-metis Domas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS