Neįgaliesiems

L. Dunauskas palieka TAFF prezidento postą

Telšių apskrities futbolo federacija  (TAFF) informavo Lietuvos futbolo federaciją (LFF), kad šiandien, vasario 5 d., TAFF prezidentas ir LFF Vykdomojo Komiteto narys Leonas Dunauskas atsistatydino iš prezidento pareigų.

71-erių metų gimtadienį šiais metais švęsiantis telšietis miesto sportui atidavė daugiau nei pusę gyvenimo, tačiau dabar priėmė sprendimą dėl asmeninių priežasčių palikti prezidento postą.

„Su futbolu neatsisveikinu, jis visada liks mano širdyje, tačiau šiandien priėmiau tokį sprendimą, pirmiausia, galvodamas apie Telšių apskrities futbolą. Džiaugiuosi, kad likimas lėmė pasitarnauti futbolui. Tikiuosi, kad nauja pamaina atneš šviežias idėjas ir dirbs Telšių apskrities futbolui, stiprins klubus ir visos Lietuvos futbolą“, – sakė L. Dunauskas.

Telšių apskrities federacijai L. Dunauskas vadovavo daugiau nei 17 metų – nuo 2000 m. Jam ėjus prezidento pareigas rekonstruotas Telšių miesto futbolo stadionas, kuris praeitų metų birželį pirmą kartą istorijoje priėmė Europinio lygio rungtynės – čia vyko EURO U-21 čempionato atrankos susitikimas tarp Lietuvos ir Farerų Salų rinktinių, L. Dunauskas už nuopelnus futbolui buvo apdovanotas medaliu ir ordinu.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS