Neįgaliesiems

L. Juodkunaitis: „Esu vienas iš tų, kuris dalina patarimus“

Po Pirmos lygos startinio turo, kuriame Vilniaus „Baltijos  futbolo akademija“ (BFA) liko be taškų, sostinės ekipa intensyviai ruošiasi namuose priimti „Šiaulių“ futbolo akademijos futbolininkus. BFA saugas Lukas Juodkūnaitis sako, kad pasimokę iš klaidų, komanda sieks gerinti žaidimą ir pradėti rinkti taškus, rašoma Pirmos lygos svetainėje.

Praėjusiame ture BFA 0:4 (0:1) nusileido Kauno „Hegelmann“, o L. Juodkūnaičio nuomone, šis rezultatas neatspindi komandos parodyto žaidimo.

„Ne paslaptis, jog „Hegelmann“ laikomi vienais iš I lygos favoritų, todėl žinojome, jog nebus lengva. Mano nuomone, rezultatas neatspindi mūsų žaidimo. Pirmąjį kėlinį žaidėme pakankamai neblogai, tiesa, kai kuriuose epizoduose trūko kokybės. Antrajame kėlinyje daug įtakos padarė nuovargis, ypatingai svarbu jaunai komandai neprarasti koncentracijos antroje rungtynių pusėje. Išanalizavome savo klaidas, gerus epizodus ir ruošiamės šeštadienio rungtynėms. Tai buvo mūsų pasitikrinimas, o dabar dirbame toliau“, – praėjusį turą įvertino L. Juodkūnaitis.

Saugui – tai jau antrasis sezonas I lygoje. Šį kartą komandoje, kuri su 18 m. vidurkiu yra jauniausia Pirmos lygos komanda, 18-etis žaidėjas atlieka svarbią rolę.

„Pernai debiutavau lygoje su FK „Vilniaus“ klubu. Nuo sezono pradžios jaučiau trenerių ir vyresnių žaidėjų pasitikėjimą ir tai man labai padėjo adaptuotis prie komandos ir vyriško futbolo. Šiemet BFA komandoje mano užduotis jau kitokia: komandoje esu vienas iš žaidėjų, kuris padeda jaunimui, dalina patarimus. Jausmas tikrai geras, smagu pasidalinti savo patirtimi su kitais žaidėjais“, – sakė L. Juodkūnaitis.

Būsimi BFA varžovai – antra jauniausia ekipa I lygoje. Renato Vestarto vedami šiauliečiai pirmajame ture iškovojo įtikinamą pergalę 3:1 (3:0) prieš sostinės „Riterių B“ komandą. Šiauliečiai šiame sezone išlaikė savo komandos branduolį, kurį sustiprino patyrę futbolininkai Rokas Gedminas ir Marius Baziulis.

„Šiaulių“ komandą kai kurie mūsų žaidėjai pažįsta iš praėjusio sezono. Komanda – taip pat jauna, tačiau yra kietas riešutėlis kiekvienam varžovui. Nusimato tikrai gera kova. Ruošiamės, o šią savaitę oras buvo iškrėtęs savų pokštų, net pirmadienio treniruotę teko ankščiau baigti dėl didžiulės krušos. Toks oras asmeniškai man nelabai patinka, bet nenukrypstame nuo tikslo ir darbų“, –  kalbėjo L. Juodkūnaitis.

Susitikimas su „Šiauliais“ – pirmosios BFA rungtynės savo mieste. Ivano Švabovičiaus ir Andžejaus Falčiko treniruojama komanda labai tikisi savo sirgalių ir bendruomenės palaikymo.

„Kviečiame visus futbolo mėgėjus, sirgalius, artimuosius į rungtynes šeštadienį Vilniuje. Po pralaimėjimo norime atsitiesti, todėl pažadame gero futbolo popietę“, – apsilankyti antrame ture pakvietė L. Juodkūnaitis.

Rungtynės birželio 13 d. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione prasidės 14.00 val.

E. Žaldario foto.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS