Neįgaliesiems

L. Kochanauskas – apie antrą prisijungimą prie „Riterių“, traumų mestus iššūkius ir palinkėjimą sau

Į Vilniaus „Riterius“ prieš šį sezoną sugrįžo vienas jau gerai komandos sirgaliams žinomas veidas – praeityje komandos marškinėlius vilkėjęs puolėjas Lukas Kochanauskas.

Šis pirmą sykį prie komandos prisijungė dar 2014-ųjų vasarą ir ekipoje rungtyniavo iki 2017-ųjų vasaros, kai persikėlė į „Kauno Žalgirį“. Praėjus trims su puse metų, jis ir vėl apsivilko šios komandos marškinėlius.

„Ilgai svarstyti nereikėjo, nes man patinka tai, kad komanda yra ambicinga, su savo vizija, man tas yra pirminis prioritetas. Jei ateini į komandą, kuri yra be motyvacijos ir nori tik išlikti – tai nėra prasmės gaišti savo laiko“, – mintimis dalinosi futbolininkas.

Kaip sakė žaidėjas, pagrindinis skirtumas tarp pirmo ir antro etapų komandoje – tai, kad anksčiau jis buvo vienas jauniausių futbolininkų komandoje, o dabar jau gali savo patirtį perduoti ir kitiems.

„Buvo daug patyrusių žaidėjų, kurie žaidė rinktinėse, o dabar yra daug jaunimo, tokie esminiai skirtumai“, – akcentavo iš Kybartų kilęs futbolininkas.

Visgi sugrįžimas lengvas nebuvo – ne vieną sunkią traumą patyręs futbolininkas kurį laiką praleido apskritai be futbolo ir, kaip atskleidė, vienu metu svarstė net apie karjeros pabaigą.

„Tos traumos tikrai užgrūdino, prieš tai gal nebuvau toks psichologiškai stiprus kaip asmenybė. Po etapo „Stumbre“ buvo tikrai sunkus laikas, jau tikrai galvojau, kad baigsiu žaisti, nes kelis vis priminė apie save, bet padėjo užsienio gydytojai, padėjo atsigauti. Šiek tiek teko pakeliauti ir po Jungtines Amerikos Valstijas, pamačiau naują šalį, tai visos mintys apie futbolą užsimiršo, tačiau neilgam“, – su šypsena pasakojo L. Kochanauskas.

A lygos savaitės interviu rubrikoje – L. Kochanausko mintys apie grįžimą į „Riterių“ klubą, keliamus asmeninius ir komandinius tikslus, laiką be futbolo ir palinkėjimą sau ateinančiam sezonui.

Centrinės „Optibet A lygos“ rungtynės tarp Vilniaus „Riterių“ ir Alytaus „Dainavos“ – jau šį vakarą nuo 18 valandos tiesiogiai per TV6.

E. Žaldario/FK „Riteriai“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS